Oficialu: „Virgin“ tapo „Brawn“ rėmėja (9)

Oficialu: „Virgin“ tapo „Brawn“ rėmėja
logo 2009 Kovo 28 d. 07:48, Virgin Group
„Brawn“ komanda šeštadienį oficialiai patvirtino sudarę stambią rėmimo sutartį su Richardo Bransono vadovaujamu „Virgin Group“ koncernu.
Vis dėlto, ši kompanija netaps pagrindine ekipos rėmėja – ši vieta bei oficialaus vardo keitimo teisės kol kas lieka laisvi. Nedideli „Virgin“ logotipai ant „Brawn“ komandos bolidų jau buvo matomi šeštadienio treniruočių metu.
„Būdamas čia šiandien esu labai susijaudinęs. Prieš kelias savaites sakiau, jog yra dvi sąlygos tam, kad mes ateitume į „Formulę-1“, - šiam įvykiui skirtoje specialioje spaudos konferencijoje pareiškė R. Bransonas.
„Pirmoji – turi būti sumažinti dalyvavimo „Formulėje-1“ kaštai. Iki šiol buvo tiesiog per bragu surinkti pakankamai naujų dalyvių kiekį. Antroji – „Formulė-1“ turi būti švaraus kuro revoliucijos priekyje.“
„Kaip jau žinote, Bernie Ecclestone'as paskelbė, kad nauji dalyviai galės ateitį į „Formulę-1“, patirdami gerokai mažesnes išlaidas, o tai paskatins gerokai daugiau kompanijų ateiti į šį sportą ir padaryti jį dar įdomesniu“, - kalbėjo „Virgin“ įkūrėjas.
„Antra, pakalbėkime apie švarų kurą. Esame investavę į kompaniją vardu „Gevo“, gana didelę pinigų sumą. Visas pelnas, kurį gauname iš mūsų nešvarių pramonės šakų, iš mūsų avialinijų, iš mūsų traukinių kompanijų, investuojamas siekiant išrasti švarų kurą.“
„Viena iš užduočių, kurią turėjo „Gevo“, buvo kuro, galbūt pavadinto „Virgin Fuel“, sukūrimas „Formulei-1“. Tai būtų švarus kuras, kurį naudojant nebūtų išmetama anglies dvideginio ir kuris suteiktų tokį patį pajėgumą kaip automobiliuose iki šiol naudojami nešvarūs degalai.“
„Esu laimingas, galėdamas paskelbti, kad jie sukūrė tokį kurą, todėl per kelis artimiausius mėnesius bandysime kalbėtis su „Formule-1“, su įvairiomis automobilių gamintojomis, ir bandysime įkalbėti naudoti šį kurą „Formulėje-1“, kad sportas iš šiek tiek teršiančio aplinką taptų visiškai švariu.“
„Laukiu darbo su šio sporto žmonėmis, bandant pakeisti šį sportą. Be abejo, mes stengiamės sukurti švarų kurą savo lėktuvams, kad žmonės galėtų nesigrauždami vykti į sporto renginius. Puiku čia būti, nekantraudamas laukiu artimiausių lenktynių.“
Kalbėdamas vėliau, R. Bransonas atskleidė, jog ši rėmimo sutartis – tik pirmas žingsnis „Virgin“ ir „Brawn“ bendradarbiavime. Verslininkas prasitarė, jog per artimiausią mėnesį gali būti ne tik padidinta finansinė parama, bet ir sutarta dėl pagrindinio rėmėjo statuso ar net ekipos pavadinimo keitimo.
„Mes labai greitai pasiekėme šiokį tokį susitarimą. Pasirašėme jį likus keturioms valandoms iki man įlipant į lėktuvą. Todėl manau, kad mes visi norėtume, kad per labai trumpą laiką, galbūt per tris ar keturias savaites, mūsų santykiai būtų dar labiau išplėtoti“, - pareiškė R. Bransonas.
„Mes nelauksime kitų metų, jei norėsime ką nors nuveikti su šia komanda ilgu laikotarpiu.“
„Tokia galimybė (pavadinimo keitimas – red. past.) tikrai yra. Tačiau pažiūrėsime, kaip viskas klostysis per artimiausias tris ar keturias savaites“, - pridūrė jis.
Jei komanda nuspręstų pakeisti savo pavadinimą, pavyzdžiui, iš „Brawn“ į „Virgin“, tam jai reikėtų gauti absoliučiai visų kitų ekipų pritarimą.

Komentarai (9)
Qbazzz
| 03/29 13:16 Atsakyti
Simboliškai atrodo Virgin logo ant naujų, švarių, gražių beveik be jokių kitų reklamų bolidų :)
1969 01 03
| 03/28 20:57 Atsakyti
bet nenoreciau Virgin GP. Brawn geriau skamba
AF1
| 03/28 12:02 Atsakyti
Bransona uz jo poziuri i gyvenima galima tik gerbti. Jei viskas bus, kaip jis sneka - bus smagu abiem pusem (ir Virgin ir komandai). IR, aisku, visam sportui.
aiveris.
| 03/28 10:23 Atsakyti
jei pakeis pavadinimą, tai Bernie vėl naujos komandos statusą suteiks :D
north_guy
| 03/28 09:29 Atsakyti
pagaliau sviezienos bus uzkniso jau fermos ir mersu dominavimas!nauja jega ateina
efonas
| 03/28 09:25 Atsakyti
benzinas dega, deguonis gaminasi, co2 nera...:)))bransonas nusitampe visiskai. darosi sau reklama krizes metu
normaliai
| 03/28 08:05 Atsakyti
Virgin music padalinys jau pradejo darbus prie Rubenso baladziu albumo "My Way". Paklaustas apie savo galimybe uzkariauti muzikinius topus Rubensas neslepdamas susijaudinimo atsake "Melbourne and breakfast"
annizizi
| 03/28 08:00 Atsakyti
Pagaliau atsiras daugiau spalvu ant Brawniuku :)
_sugertukas_
| 03/28 07:57 Atsakyti
kuo daugiau remeju tuo geriau:)))
×

TOP naujienos