Ostino sprinte – nesunki M. Verstappeno pergalė (12)

Ostino sprinte – nesunki M. Verstappeno pergalė
logo 2023 Spalio 22 d. 01:26, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Šeštadienio popietę Ostine vainikavo JAV GP sprintas.

Sprintą nesunkiai laimėjo čempionato lyderis Maxas Verstappenas į savo taupyklę įsidėjęs papildomus 8 taškus.

Iki pirmojo posūkio Ostino trasoje vyko rimta konkurencija tarp Maxo Verstappeno, Charleso Leclerco bei Lewiso Hamiltono. Į antrą posūkį pirmas išvažiavo olandas, o antras – Hamiltonas, pranokęs „Ferrari“ lenktynininką.

Ambicijų sprinte nestokojo George'as Russellas, kuris po sprinto kvalifikacijos gavo 5 sek. baudą. Jis per pirmus ratus aplenkė ne vieną varžovą, įskaitant Oscarą Piastrį. Šis apsilenkimas buvo nelegalus dėl trasos ribų pažeidimo. Taip „Mercedes“ lenktynininkas gavo dar vieną 5 sek. baudą, šįkart galiojančią sprinto metu. 

Sergio Perezas sprinto metu taip pat aplenkė Piastrį, kuriam JAV sprintas, skirtingai nuo Kataro, nenusisekė. 

Carloso Sainzo JAV GP sprintas buvo permainingas. Iš pradžių ispanas pakilo per kelias pozicijas, o galiausiai dėl greičio stokos jas prarado Norrisui bei Perezui ir grįžo į savo pradinę, šeštą vietą. 

Lewisas Hamiltonas tik per pirmus ratus laikėsi arčiau Maxo Verstappeno. Toliau „Red Bull“ žvaigždė ramiai važiavo dėl savo tikslo.

Daugkartinis pasaulio čempionas iš Didžiosios Britanijos visgi iškovojo svarbius 7 taškus, bendroje įskaitoje priartėdamas prie Sergio Perezo.

Gerą tempą sprinte demonstravęs Pierre'as Gasly iškovojo 2 pelnytus taškus. 

19 ratų lenktynių metu vėl nuvylė „Aston Marton“ su Fernando Alonso ir Lance'u Strollu. Pastarasis sprinto iš viso neįveikė, o patyręs ispanas liko 13-as. 

Sekmadienio lenktynių pradžia – 22 val. Priminsime, kad „pole“ poziciją iškovojo Charlesas Leclercas, o Maxas Verstappenas lenktynes pradės vos iš šeštos vietos. 

Vt.

Pilotas

Laikas

Ratai

TaškaiKomentarai (12)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Makaronas
IP: ff29ecc | 10/22 01:47 Atsakyti
Nors aišku, kad RBR dominavimas buvo nulemtas iš anksto (padovanotas pirmas titulas Maksui ir nelegalaus bolido kūrimas, su kuriuo laimėtų net ir pensininkas), faktas, kad greitai Liberty Media supras, kad reitingai sparčiai kris, kai visiškai aišku, kas laimės kvalifikaciją ir lenktynes. O tada sugalvos naujas taisykles arba jų interpretavimą (čia Masis galės pakonsultuoti, kaip “ištempti už ausų” tą, kurį reikia) ir skris RBR per bortą ir milijardiniame marketingo fabrikėlyje greitai bus pagamintas naujas tinkamas čempionas.
VR57
IP: 848d169 | 10/22 07:05 Atsakyti
Makaronas
10/22 01:47

Nors aišku, kad RBR dominavimas buvo nulemtas iš anksto (padovanotas... skaityti daugiau

Pasakorius tikra lyrika
kart
IP: ff4c1cb | 10/22 05:08 Atsakyti
Rasytojelis
10/22 01:52

Tai jie jau dabar krenta.

Galėtumėte pasidalinti su organizatoriais savo plintuso analitika, o tai anie čia svaigsta dabar apie kažkokius rekordinius reitingus ir rekordines pajamas.
Rokas1
IP: ee040a3 | 10/22 12:10 Atsakyti
Nežinau ką veikė tv režisieriai, bet transliacija buvo tragiška. Taip, sprintas nebuvo įdomus, bet begalės kovų net nerodė arba parodė tik replay. Ekranuose pastoviai iššokdavo pranešimai kaip kažkas tiriamas dėl lenkimo už trasos ribų o gyvai matom Hamiltoną važiuojantį 8s už Maxo ir 10s prieš Charles. Piasttri kovų beveik nematėm, Riccardo kelis gražius lenkimus atliko ir matėm tik 1 pakartojime. Kažkokia fignia čia buvo ir tai labai prisidėjo prie to, kad sprintas buvo super nuobodus.
Lauris
IP: 016fdd6 | 10/22 09:27 Atsakyti
Makaronas
10/22 01:47

Nors aišku, kad RBR dominavimas buvo nulemtas iš anksto (padovanotas... skaityti daugiau

Padovanotas? Smagu, aš irgi noriu
Swaggy
IP: 999c1ca | 10/22 01:46 Atsakyti
Blogiausias sprintas kolkas istorijoje :dd
Rasytojelis
IP: 25f0a17 | 10/22 02:09 Atsakyti
Visi etapai JAV atsiduoda kažkokia sintetika. Kai pagalvoji dar Las Vegaso tipo labai įdomų etapą turėsim.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0