P. de la Rosa žada “Michelin” revanšą

P. de la Rosa žada “Michelin” revanšą
logo 2006 Liepos 15 d. 17:58, McLaren
„Mclaren“ lenktynininko Pedro de la Rosos teigimu, Prancūzijos GP lenktynėse „Michelin“ padangos bus pranašesnės už „Bridgestone”, nors kvalifikacijoje ir buvo atvirkščiai.
Pirmajame starto pozicijų penketuke rytojaus lenktynes pradės 4 „Bridgestone“ ir tik 1 „Michelin“ atstovas. Pats P. de la Rosa startuos iš aštuntosios vietos.
“Mūsų padangos pasižymi pastovumu. Vakar turėjome problemų su minkštesnės sudėties padangomis, todėl, galvodami apie lenktynes, pasirinkome kietesnes. Štai kodėl esame nustebę tokiu geru savo pasirodymu kvalifikacijoje ir esame juo labai patenkinti”, - po kvalifikacijos teigė ispanas.
“Mes dar aiškinsimės „Bridgestone“ pasirodymą, tačiau aš manau, kad mūsų padangos veiks pastoviau”, - pažymėjo jis.
P. de la Rosa Prancūzijos GP lenktynėse pakeitė apie savo išėjimą į NASCAR paskelbusį Juaną Pablo Montoyą.

Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos