P. Gasly: diskvalifikacijos gali sulaukti keli sportininkai

P. Gasly: diskvalifikacijos gali sulaukti keli sportininkai
logo 2022 Lapkričio 29 d. 17:31, Red Bull Content Pool

Šiemet „AlphaTauri“ komandai atstovavęs Pierre‘as Gasly ragina keisti baudos taškų sistemą. Anot prancÅ«zo, jei to nebus imtasi, diskvalifikacijos gali sulaukti ne tik jis, bet ir dar keli sportininkai.

PrancÅ«zas jau yra surinkęs 10 baudos taškų. Gavęs dar du, sportininkas bus diskvalifikuotas vienerioms lenktynėms.

Pagal galiojančias taisykles, baudos taškai galioja 12 mėnesių nuo jų skyrimo datos. Tad pirmieji baudos taškai P. Gasly bus panaikinti tik kitų metų gegužę.

Baudos sistema įsigaliojo nuo 2014 metų. Tuomet buvo surengta 19 lenktynių. Kitais metais planuojama surengti 23 „Grabd Prix“ lenktynes ir dar 6 sprinto varžybas. Taigi, viso 29 lenktynės.

P. Gasly mano, kad baudos taškų sistemą reikia bÅ«tinai keisti.

„Stengiuosi per daug apie tuos taškus negalvoji, nes nelaikau savęs kvailu ar pavojingu lenktynininku“, - sakė P. Gasly.

„Ketinu bÅ«ti labiau atsargus su tais, pavadinkime juos kvailais, baudos taškais. Anksčiau ar vėliau jie bus panaikinti, tad manau, kad pavyks sukontroliuoti situaciją.“

„Mano požiÅ«ris į lenktynes nepasikeitė. Tikiuosi, kad žiemos pertraukos metu galėsime aptarti baudos taškų sistemą ir galimus jos pokyčius. Jei niekas nesikeis, abejoju, jog aš bÅ«siu vienintelis, kuriam grės diskvalifikacija. BÅ«tų apmaudu pamatyti dar keturis ar penkis sportininkus, kuriems skiriama diskvalifikacija ir taip sugadinama jų situacija kovoje dėl aukštesnės vietos čempionato įskaitoje.“

Pierre’as Gasly
Pilotas: Pierre’as Gasly 2024 sezono taškai:
Komanda: AlphaTauri Amžius: 27 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Crembo 0
2. žiūrovas f-1 0
3. smicas 0
4. Aurimas8908 0
5. molinis_e 0