P. Gasly: gandai apie N. Hulkenbergą - prastos žurnalistikos vaisius (9)

P. Gasly: gandai apie N. Hulkenbergą - prastos žurnalistikos vaisius
logo Birželio 07 d. 00:48, Red Bull Content Pool / Getty Images

Pierre‘as Gasly neigia gandus, kad jau po šio sezono gali prarasti vietą „Red Bull“ komandoje, kuri atitektų Nico Hulkenbergui. Anot prancūzo, tokie gandai yra „nesąmonė“ ir „prastos žurnalistikos vaisius“.

Po Monako GP užsienio žiniasklaidoje pasklido kalbos, kad „Red Bull“ nėra patenkinta minėtuoju P. Gasly ir dėl vietos ekipoje kitų metų sezonui jau pradėjo derybas su N. Hulkenbergu.

Prancūzo teigimu, jis dažnai bendrauju su „Red Bull“ patarėju sporto klausimais Helmutu Marko, tad nekreipia dėmesio į pasklidusius gandus.

„Mes bendraujame telefonu kiekvieną savaitę. Ir tai darome po kiekvienų lenktynių. Jis paskambino man ir mes viską aptarėme. Tiesą pasakius, nenoriu gaišti laiko kalbėdamas apie tokias nesąmones“, - pareiškė P. Gasly.

„Gyvenime yra svarbesnių dalykų. Pavyzdžiui mano darbas, šeima, draugai. O tokios nesąmonės, mano nuomone, yra prastos žurnalistikos vaisius. Nenoriu daugiau apie tai kalbėti.“

P. Gasly mano, kad kol kas jam nepavyko pademonstruoti viso savo potencialo ir išspausti visko iš „Red Bull“ bolido.

„Manau, kad situacija gerėja. Startavę iš aštuntos vietos, Monake nuo nugalėtojo atsilikome mažiau nei dešimt sekundžių. Vis dar manau, kad man nepavyko pademonstruoti viso savo potencialo. Dar yra dalykų, prie kurių turiu geriau apsiprasti. Bet jaučiu, kad situacija gerėja.“

Komentarai (9)


CBRV
| Birželio 08 d. 08:16
na Gasly ir Kubica gali buti drasus:) Rodydami ispudingus rezultatus, palyginus su komandos draugu
Tech
| Birželio 07 d. 16:34
kad Kvyatas kartais su TR geriau pasirodo nei Gasly su RBR :))
Fekkalli
| Birželio 07 d. 15:49
Nu max 3 lenktynes tokiu paciu tempu Gasliui ir Kvyatui
Fernandoisfasterthanyou
| Birželio 07 d. 15:17
Klepsidra
| Birželio 07 d. 11:29

klasikinis Gasly - gali pasirodyti tik liezuviu. Leclerc'ui Ferrari pusmecio apsiprasti nereikia kazkodel?

Kaikurie ir 3 metus priprantineja
robotukas24
| Birželio 07 d. 15:10
Gaslio "drasus" pareiskimas padarytas tik po skambucio Dr. Helmutui, kurio metu ponaitis Gasly pasiteiravo daktaro, ar jau jau pakuotis manatkes, ar dar palukt. Iki skambucio H. Markui, tokiom kambiom frazem nesimete jaunuolis, kas, bent jau man, parodo jog jis toli grazu nera uztikrintas savo vieta Red Bull komandoj. O ir pats Helmutas, jeigu ne idiotas, tai nesakys juk, mielas Gasly, tavo vieta nera uztikrinta, bet tu nesinervuok, nejausk psichologinio spaudimo, po mano sito pareiskimo ir vaziuok kaip vaziaves, tik kaip imanoma geriau ir gale metu paziuresim, ka toliau mes su tavim darom :) metu gale, jeigu bus tas pats greitis ir atsilikimas nuo Max'o, tai nenustebciau, kad Horneris su Helmutu imtu svarstyt kita kandidatura.
vaidas0023
| Birželio 07 d. 11:32
Jus paziurekit i ji, vafliu vaflis, per fuksa i F1 isipaise, ir per tapati fuksa i top karieta atsisedo! Jam dar priprasti reikia, juokas ima,suprasciau kad pirmus metus f1 bet nu na sorry, bet tavo laikas bulyje manau tiksi greitai. Net marketinge jis kaip vaflis atrodo, nzn kiek ilgai dar buliai ji laikys...
Klepsidra
| Birželio 07 d. 11:29
klasikinis Gasly - gali pasirodyti tik liezuviu. Leclerc'ui Ferrari pusmecio apsiprasti nereikia kazkodel?
Tech
| Birželio 07 d. 10:26
ka jis cia spangsta apie neparodyta potenciala isspausti is bolido ? :D kai sedi is geldos i TOP bolida, apsipratimo uztekt turi ziemos testuose. suprast dar butu galima, kai is TOP bolido sedi i gelda, tai so so, dar laiko klausimas iprasti ,prisitaikyti, kai esi nestabilus posukiuose, bet cia,- i viena is geriausiu vaziuokliu isedes, jis cia pasakoja pasakas. po 0,5-1 s kraunasi nuo Verstapeno, tai jau yra neprofesionalu.
Lexxus
| Birželio 07 d. 10:15
Dūmų be ugnies nebūna...
×

F-1.lt pulsas