P. Gasly nesupranta kodėl turėjo praleisti į priekį E. Oconą

P. Gasly nesupranta kodėl turėjo praleisti į priekį E. Oconą
logo Rugsėjo 24 d. 14:30, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

„Alpine“ lenktynininkai Estebanas Oconas ir Pierre‘as Gasly lenktynes Suzukoje baigė atitinkamai devintoje ir dešimtoje vietoje. Tiesa, aukštesnėje pozicijoje galėjo finišuoti ne E. Oconas, tačiau komanda paprašė P. Gasly praleisti komandos draugą, kadangi kiek anksčiau tokia pati paslauga buvo padaryta pačiam P. Gasly.

Nors galiausiai šis reikalavimas ir buvo įvykdytas, po lenktynių P. Gasly prisipažino, jog jam tai nepatiko, o toks manevras nebuvo planuotas iš anksto.

„Prieš lenktynes apie tokį dalyką nebuvo kalbėtą. Pagal suplanuotą strategiją tam tikru momentu Estebanas turėjo mane aplenkti, tačiau kadangi turėjau geresnį tempą, jį aplenkiau aš. Niekada nebuvo pasakyta, jog vėl reikės susikeisti pozicijomis. Juk aš startavau pirmesnis ir buvau priekyje.

Kaip komandai šios vietos yra tas pats, nesvarbu, kuris iš mūsų yra devintas, o kuris dešimtas, tačiau to aš tikrai nesitikėjau. Apskritai tai nėra dalykas, kurį aš galiu suprasti, kadangi aš buvau tas, kuris valdo pirmaujantį automobilį, todėl apie tai mes turėsime pasikalbėti.

Mano darbas yra sėdėti už vairo ir važiuoti kiek įmanoma greičiau. Aš atiduodu viską, ką galiu. Dabar neturiu atsakymo, kodėl aš turėjau atsisakyti pozicijos. Aš nežinau to priežasties. Tačiau aš iškėliau komandą ir jos sprendimus aukščiau savęs, tą darysiu ir toliau“, - sakė P. Gasly.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749