P. Hembery pasitraukė iš „Pirelli Motorsport“ vadovo posto

P. Hembery pasitraukė iš „Pirelli Motorsport“ vadovo posto
logo 2017 Kovo 08 d. 10:43, Pirelli
Keletą metų užėmęs „Pirelli Motorsport“ vadovo postą iš jo pasitraukė britas Paulas Hembery. Tačiau specialistas tęs karjerą padangų kompanijoje – nuo kovo 15 dienos jis vadovaus „Pirelli“ padaliniui Pietų Amerikoje.
Kaip praneša „Pirelli“, P. Hembery tęs bendrą kompanijos sporto programų koordinaciją, tačiau automobilių sporto projektais nuo šiol užsiims Mario Isola. Komentuodamas šias permainas, M. Isola pareiškė: „Paulas turi didelė patirtį automobilių sporto srityje, ypač „Formulėje-1“, todėl jis tęs veiklą šioje sferoje ir parodys mums, kokiomis kryptimis reikia judėti.
Manau, kad Paulas savo pareigas dabar atliks kur kas aukštesniame lygyje, pavyzdžiui, „Formulės-1“ Komisijoje. Aš džiaugiuosi, kad jis bus atsakingas už šią sritį, o aš imsiuosi viso likusio darbo“.

Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas