P. Maldonado: manimi domėjosi daugelis komandų (6)

P. Maldonado: manimi domėjosi daugelis komandų
logo 2020 Gegužės 11 d. 10:05, LAT Photographic

Pastoro Maldonado karjera „Formulėje-1“ užtruko viso labo penkerius metus, bet ji buvo gana ryški. Lenktynininkas iš Venesuelos dažnai tapdavo įvairiausių incidentų trasoje dalyviu, tačiau iškovojo pergalę Ispanijos GP 2012 metais, kuri iki šiol yra paskutinė „Williams“ komandai.

Tinklalaidėje „RadioBox“ italų leidinyje „Motorbox“ Pastoras papasakojo, kad po sėkmės Barselonoje, jis derėjosi su daugeliu komandų, tarp kurių buvo ir „Ferrari“: „Pergalė davė impulsą mano karjeroje. Tos lenktynės Barselonoje buvo tik 24-tos man, nors dauguma „Formulės-1“ pilotų, tame tarpe ir pasaulio čempionai, pradėdavo nugalėti nuvažiavę kur kas daugiau etapų.

Aš buvau jaunu nugalėtoju, tačiau jau tuo momentu mes matėme problemas, kurios išlikdavo „Williams“ ekipai. Daug komandų norėjo pasikalbėti su manimi ir mano aplinka, aptarti ateities planus, bet ne artimiausią perspektyvą, nes jie žinojo, jog turiu ilgametį kontraktą su „Williams“.

Mes pradėjome derybas su kai kuriomis komandomis, tarp kurių buvo ir „Ferrari“. Jie ilgai diskutavo su mumis, bet po to Maranelle įvyko permainos – Luca di  Montezemolo ir Stefano Domenicalli išėjo iš komandos ir visos kalbos užsibaigė.

Mes pradėjome derybas su „Lotus“, kuri 2013 metais buvo antra pagal pajėgumą „Formulėje-1“. Jie laimėdavo lenktynes ir atrodė geru variantu, bet kai aš pas juos perėjau, iš esmės pasikeitė F-1 reglamentas – atsirado hibridinės  jėgainės ir „Lotus“ atsidūrė sudėtingoje ekonominėje situacijoje, praradusi daugumą rėmėjų. Mes važiavome su „Renault“ jėgos agregatais, kurie nuolat lūždavo. Kiek prisimenu, kad tik antroje sezono dalyje man pavyko pirmą kartą pasiekti finišą. Viskas klostėsi ne taip, kaip norėjosi.

2015 m. pabaigoje atsirado galimybė pereiti į „Sauber“. Tačiau po pergalės ir po to, kai aš įtikinau save, jog galiu aplenkti daug lenktynininkų, man reikėjo komandos, kuri duotų galimybę, jei nepakovoti dėl pergalių bei titulų, tai bent dėl taškų. Nė viena iš komandų, kurioms tuo metu reikėjo pilotų, negalėjo man to duoti, todėl mes nutarėme judėti toliau ir išeiti iš F-1“.

 


Komentarai (6)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
ddt
| 05/11 19:39 Atsakyti
O, Crashdonado pajuto koronaviruso izoliacijos pasekmes ir nusprendė pasirodyti :)
AF1
| 05/11 15:14 Atsakyti
Ne tavimi, o Hugo Chavezu ir jo sebriukais. Pastoras, prisimenant bet kuri jo interviu, intelektu visiskai neblizgejo. Ir, panasu, neblizga.
egis01
| 05/11 13:48 Atsakyti
turbūt domėjosi kaip toks fruktas į f-1 pteko.
tribeca
| 05/11 12:41 Atsakyti
Mazdaug isivaizduoju ta domejimasi - paskambina - ar dar turi maisa pinigu is naftos kompanijos - ne nebeturiu - mes jums perskambinsime.
F666
| 05/11 11:11 Atsakyti
o, dar vieno visi nori, tik kotais tos karstos bandeles dykumose smeli perkasineja : )))
tom155
| 05/11 11:10 Atsakyti
lol
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas