P.Stoddartas: „Mes mokame „Ferrari“ (125)

P.Stoddartas: „Mes mokame „Ferrari“
logo 2005 Sausio 20 d. 17:39, Minardi
„F1 Racing“ paskelbė interviu su „Minardi“ vadovu Paulu Stoddartu, kuriame jis pareiškė, jog „Ferrari“ yra nepelnytai subsidijuojama kitų likusių ekipų.
Paklaustas ar FIA (Tarptautinė automobilių federacija) yra „susibičiuliavusi“ su „Ferrari”, Stoddartas atsakė: „Ne, tiesiog manau, kad „Ferrari“ ekipa yra ypatinga.”
„Kodėl gi, pagal galiojančią „Concorde“ sutartį, visos ekipos kasmet moka realius pinigus „Ferrari”? Kodėl, tarkime, „Minardi“ turi mokėti „Ferrari“ komandai? Tam nėra jokio pagrindo”, - piktinosi Stoddartas.
„Minardi“ vadovas taip pat, pasikonsultavęs su FIA, paaiškino, kodėl tokios išmokos yra atliekamos: „Mums buvo duotas atsakymas, jog mokama „už jų (“Ferrari“ – red. past.) istorinę duoklę sportui“.
P.Stoddartas taip pat piktinosi kalbomis, jog pasaulio čempionai visuomet įtakoja FIA dėl taisyklių keitimo: „Nežinau, ar tai tiesa, tačiau kalbama, jog 2005 m. techninius reikalavimus, be kitų ekipų atstovų, kūrė net 18 žmonių iš „Ferrari“.
“Tai tik kalbos, bet prisiminkime – Maxas Mosley atvirai pripažino, jog dėl naujų taisyklių konsultavosi su „Ferrari”, ar ne taip?”, - retoriškai klausė Paulas.
“Gerbiu „Ferrari“ ir ypač Michaelį, bet jei komanda dominuoja čempionate jau kelis metus ir jiems suteikiama galimybė sukurti taisykles, be abejo, jie sukurs jiems tinkančias taisykles. Patikėkite, „Ferrari“ laimės 2005 m. ir 2006 m. titulus, ir niekas iš mūsų jiems nesutrukdys“, liūdnai konstatavo „Minardi“ vadovas.

Komentarai (125)
Carlsbergas
| 03/13 17:46 Atsakyti
va kaip čia vyksta
C_orrado
| 01/27 19:24 Atsakyti
Oj tas Polas...
1_Protingas
| 01/24 09:32 Atsakyti
Gambini > o tu nepagalvojai, kad ant suolo nesėdži dėl to, kad suprantu BK ir visai nenoriu ten sėsti :) Esmė ne tame, esmė tame, kad tiesa aiški, bet va visoki A-Martinai, Minzai, Mafai sako "ne, mes nematom, ten niekas neaišku..."
Gambini
| 01/24 08:14 Atsakyti
1_P>>"...O dėl to, kad BK yrodymų trūkumą traktuoja kaltinamojo naudai ir turim tokio lygio teismus" Paziureciau kai atsisestum pats uz teisiamuju suolo, ka tada kukuotum. Ryskiai prisimintum visus butus ir nebutus teises principus. Labai lengva sneket, kai ten nesedi..Aisku, geriau kai uz butu ar nebuta nusizengima karo lauko teismas...Va tas pats ir gincais apie Concorde sutarti.
T-Ervis
| 01/21 21:39 Atsakyti
mafaz,Toxa,A-Martin >> Aišku geriau būtų pasiskaityti žurnalą bet turėtų užtekti ir tai http://f1.racing-live.com/en/index.html ir neapsiribokite pletkais(žinoma iš savo pusės). Mafaz galėtų pradėti ir atsiprašinėti:)
West
| 01/21 20:24 Atsakyti
as kaip ir visi kiti cia rasantys Concorde sutarties neskaiciau.Bet logiskai mastan reikia tiketi ka sako Stoddartas ,nes zmogus sia sutarti pasirase taigi pries pasirasydamas turbut ir perskaite.taigi cia viska perskaicius galima tiketi arba susinervijusiais,Concorde sutarties nemaciusiais,ir nesamones rasanciais Ferraristais arba zmogum kuris ja pasirase.Juo labiau kad oficialiai ferrari vis dar tyli nors praejo savaite.
kotryna24
| 01/21 20:21 Atsakyti
ferrari visur dominuoja...Galiausiai reiks ziureti lenktynes nekreipiant demesio, kad pirmosios vietos jau aiskios...
darijux
| 01/21 19:13 Atsakyti
hmm... siaip kad ferrari itakoja reglamenta tai sutinku visu 100%, bet del tu mokesciu tai taip ir iki galo nesupratau...
1_Protingas
| 01/21 17:56 Atsakyti
A-Martynai > nu jo, mes cia komentuojam sutarty... LOL... Pasiskaityk savo postus...
Nu ir d4l Daktaro tai tu teisus. Labai kaltas, labai labai - Butkute atidauze... Ale va matai kokia Daktaro veikla - Butkuciu dauzymas :DDD LOL... O del kito tai juk nekaltas ane? Juk yrodymu tai nera? Taip? Tai kas kad aplinkui kiekviena boba zino... Kaip ie apie ferari... Juk yrodymu nera... LOL. Jums, sumacheristams, vietoj yrodymu nera reiketu sakyt - "nenorim matyt" Tada bent aisku butu su kuo reikala turim - o dabar apsimetas nekaltais o is tikro ysispyre kaip oziai y savo ir rekiat...
iceman
| 01/21 17:23 Atsakyti
tikra tiesa, kodel taip yra, tegul keicia ka nors.
×

TOP naujienos