P. Stoddartas: vėl viską nulėmė politika

P. Stoddartas: vėl viską nulėmė politika
logo 2023 Gruodžio 02 d. 15:01, Minardi

Buvęs „Minardi“ komandos vadovas Paulas Stoddartas pokalbyje su „RacingNews365“ kalbėjo apie paskutinius šių metų sezono etapus.

Paulas Stoddartas: „Sezono pabaigoje „Ferrari“ nusileido „Mercedes“ ir tas faktas, kad Skuderija norėjo kuo greičiau atsisveikinti su šio sezono bolidu, kalba apie viską.

Sezono pabaigoje Carlosą Sainzą nubaudė Las Vegase už tai, kad buvo paliktas atviras drenažo sistemos dangtis. Juk ispanas čia buvo visai nekaltas. Tai force majore sąlyga. Kalbama, kad „Mercedes“ nebalsavo už šios baudos atšaukimą, o šiuo atveju reikėjo 100 proc. kitų komandų pritarimo. Asmeniškai aš manau, kad „Ferrari“ yra nusipelnę antros vietos Konstruktorių įskaitoje, bet vėl viską nulėmė politika.

Dar manau, kad „Formulės-1“ lenktynės turėtų būti geriausiu lenktynininkų varžybos su pačiais geriausiais bolidais, o dabar viską nulemia teisėjų trejetas: „Taip, tas vaikinas nuvažiavo coliu toliau. O kitas – coliu arčiau“. Bet prie ko čia lenktynės?

Teisėjai yra pakviesti savo darbui atlikti. Dauguma iš jų – buvę lenktynininkai ir jie supranta, kad iš kokpito nematyti tų baltų linijų.

Kodėl tai turi veikti lenktynių eigą? Vietoje 5 sek. baudos sportininkui gal komandai paskirkite 50 tūkst. dolerių baudą, bet nekeiskite lenktynių eigos, išskyrus atvejus, kai pažeidimas būna akivaizdus, kai kiekvienas gali pasakyti, kad tai paveikė galutinį rezultatą.

Suprantu, kad viskas tai yra gana sudėtinga. Turime fantastišką pasaulio čempionatą, kuris kiekvienais metais stiprėja, bet kartu mes sugrįžtame į epochą, kai viską lemia politika ir kvailumas, o ne talentai ir jų technika“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0