P. Windsoras: Russellas nebus antru numeriu

P. Windsoras: Russellas nebus antru numeriu
logo 2023 Spalio 10 d. 11:49, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

F1 apžvalgininku dirbantis Peteris Windsoras jau prieš kurį laiką kritikavo „Mercedes“ sprendimą pasilikti abu dabartinius pilotus, kadangi jie abu nori bÅ«ti lenktynininku numeris 1. Po to, kai Kataro GP starte Lewisas Hamiltonas atsitrenkė į komandos draugo George‘o Russello automobilį, P. Windsoras ir vėl prašneko šia tema.

Jo teigimu, už tokią situaciją atsakomybę prisiimti turėtų „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas, kadangi bÅ«tent jis yra atsakingas už komandos sudėtį.

„Po šio incidento ir vėl turime kalbėti, ar George‘as, kaip antrasis vairuotojas, yra geras pasirinkimas. Šioje situacijoje reikia suprasti, kad Lewisas niekuomet nebus niekuo kitu, kaip tik septyniskart pasaulio čempionu, kuris visada norės laimėti GP, jeigu tik turės tam reikiamą automobilį.

Jei „Mercedes“ bolide sėdi Lewisas, tuomet antrajame turi sėdėti kažkas panašaus į Valtterį Bottą ar Sergio Perezą. GalbÅ«t tai galėtų bÅ«ti toks lenktynininkas kaip Carlosas Sainzas, tačiau dabar yra George‘as.

Negali pasakyti George‘ui, kad jis turi praleisti Lewisą. Tai jau daug įrodęs lenktynininkas ir jis niekuomet nesutiks tiesiog bÅ«ti antru numeriu“, - kalbėjo P. Windsoras.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0