Padangų konkurse dalyvaus ir „Bridgestone“ (3)

Padangų konkurse dalyvaus ir „Bridgestone“
logo Kovo 31 d. 19:36, Bridgestone Motorsports

Neseniai FIA paskelbė konkursą, kurio laimėtojas gaus teisę tiekti padangas „Formulei-1“ 2025-2027 metais su galimybe pratęsti ir 2028 metams. Jei anksčiau ši procedūra būdavo formali, nes „Pirelli“ neturėdavo konkurentų, tai šįkart situacija bus kur kas įdomesnė.

Vokiečių „Auto Motor und Sport“ rašo, kad apie sugrįžimą į „Formulę-1“ labai rimtai galvoja Japonijos padangų kompanija „Bridgestone“. Japonai iš pasaulio čempionato pasitraukė 2010 metais, todėl, jei jie susigundys ateiti, jie bus rimtu „Pirelli“ konkurentu.

Be to, dviejų padangų konkurso dalyvių buvimas bus naudingas „Liberty Media“, nes tai leis gauti kur kas palankesnes padangų tiekimo sąlygas – idealiu atveju, dvi bendrovės ims konkuruoti ir mažins tiekiamos produkcijos kainas.

Suinteresuotos pusės apie savo pageidavimą dalyvauti konkurse FIA turi pranešti iki gegužės vidurio. Paraiškų vertinimas užtruks iki birželio vidurio, o vėliau derybos bus rengiamos su tais kandidatais, kurių pasiūlymai sudomins federaciją.

Šaltiniai „Pirelli“ pranešė, kad konkurso finalas gali užtrukti iki vasaros pabaigos, vėliau laimėtojas turės būti patvirtintas „Fomrulės-1“ vadovybės ir FIA.

Pati „Pirelli“ oficialiai patvirtino, kad žada tęsti bendradarbiavimą su „Formule-1“. „Mes investavome į šį projektą labai daug pinigų ir resursų, - Melburne kalbėjo Milano kompanijos sporto direktorius Mario Isola. - Mums patinka būti „Formulėje-1“. Dabar šis sportas pergyvena labai gerus laikus. Ir mes stengsimės padaryti jį dar geresniu komandoms, pilotams ir FIA“.

„Bridgestone“ padangos „Formulėje-1“ debiutavo 1976 metais ir per tą laiką su jomis buvo iškovotos 175 pergalės ir 168 „pole“ pozicijos.Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Ss
IP: 2a3111b | 03/31 20:10 Atsakyti
O tai negali būt padangų karai, kaip senais laikais? Galbūt tai būtų dar kažkoks kriterijus, kuris duotų duagiau įdomumo lenktynėms.
Kragas
IP: 5a6c032 | 04/01 06:19 Atsakyti
Man atrodo padangų karai tik dar labiau padidintų skirtumus ir tai būtų dar viena vieta visokiems politiniams žaidimams tarp komandų. Kitas dalykas Pirelli jau daug metų gamina padangas F1 ir jei ateis kitos kompanijos abejoju ar pačiais pirmais metais sukurtų lygiavertes ar net geresnes padangas.
crankshaft
IP: 4b66abb | 04/01 07:52 Atsakyti
Kragas
04/01 06:19

Man atrodo padangų karai tik dar labiau padidintų skirtumus ir tai b... skaityti daugiau

sutinku, spekuliaciju ir isvedziojimu jau ir dabar pilnai uztenka (pvz DRS efektyvumas)
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 968
2. Ayrtons 959
3. tevez 958
4. master f-1 951
5. Valerijonas 923