Penkios svarbiausios „Formulės-1“ lenktynių saugumo sąlygos

Penkios svarbiausios „Formulės-1“ lenktynių saugumo sąlygos
logo Birželio 03 d. 08:42, Pirelli

Patvirtinusi pirmųjų aštuonerių etapų datas, „Formulė-1“ paskelbė penkių sąlygų sąrašą, kuris turėtų užtikrinti lenktynių saugumą.

  1. Reguliarūs testai

Su privačių laboratorijų pagalba visi komandų darbuotojai, kurie vyksta į GP lenktynes, prieš išvykimą atliks privalomus COVID-19 testus. Į varžybas bus prileisti tik tie, kurių testai bus neigiami. Lenktynių metu testai bus kartojami, tame tarpe ir atvykus į trasą. Visi vietiniai bendradarbiai atliks testus prieš pat lenktynių savaitgalį.

 

  1. Uždaros lenktynės

Visi pirmieji etapai bus uždari, t.y. vyks be žiūrovų, svečių ir komandų partnerių. Sirgaliai galės patekti į tribūnas, kai tik tai taps saugu.

 

  1. Minimalus darbuotojų skaičius

Visos pusės – FIA, FOM ir komandos smarkiai sumažins bendradarbių, kurie atvyks į lenktynes, skaičių. Kai kurias funkcijas, pavyzdžiui, TV transliacijų techninis palaikymas vyks nuotoliniu būdu. Be to, personalas vietose bus izoliuotas atitinkamuose komandų padaliniuose ir negalės sąveikauti su kitais.

 

  1. Čarteriniai reisai

Visas personalas, dalyvaujantis lenktynėse, prieš išvykimą gavę neigiamą koronaviruso testą, keliaus izoliuotai – maksimaliai išnaudojant čarterinius reisus ir naudosis privačių vežėjų paslaugomis keliaudami tarp varžybų vietovių, viešbučių ir oro uostų, kad nebūtų susiduriama su testų neatlikusia publika.

 

  1. Socialinė distancija

Būtina socialinė distancija bus išlaikoma absoliučiai visuose renginiuose – tame tarpe skambant nacionaliniam himnui, uždarame parke, ant apdovanojimų pakylos ir bendraujant su žiniasklaida.

 


Komentarai (0)
×

TOP naujienos