„Pirelli“ vadovas: greitas „Ferrari“ bolidas - naudingas F-1 (2)

„Pirelli“ vadovas: greitas „Ferrari“ bolidas - naudingas F-1
logo Kovo 07 d. 14:48, Ferrari

„Pirelli“ generalinis direktorius Marco Tronchetti Provera neslepia, jog jis, kaip ir daugelis F-1 sirgalių, norėtų matyti daugiau kovos dėl aukščiausių pozicijų. Anot italo, stipri „Ferrari“ komanda yra naudinga „Formulei-1“.

Naujas techninis reglamentas įsigalios tik kitais metais, tad daugelis abejoja, jog šiemet situaciją čempionate pasikeis. Vėl tikimasi „Mercedes“ komandos dominavimo. Bet žinios, jog „Ferrari“ pavyko susigrąžinti didžiąją dalį prarasto greičio, suteikia optimizmo, jog rikiuotės priekyje šiemet pamatysime daugiau kovos.

„Mes išliekame neutralūs, bet greitas „Ferrari“ bolidas būtų naudingas „Formulei-1“. Ateis laikai, kai su jais iškovosime čempionų titulą. Per pastaruosius kelerius metus nugalėjome tik su „Mercedes“, bet matėme įdomių lenktynių, kurių baigtį buvo sunku prognozuoti“, - kalbėjo M. T. Provera.

Įdomu tai, jog grįžusi į didįjį sportą, padangų gamintoja ir tiekėja „Pirelli“ nėra nugalėjusi kartu su „Ferrari“. Paskutinį kartą italų ekipa čempione tapo 2007 m. ir 2008 m., bet tada komanda naudojo „Bridgestone“ padangas.

Šią savaitę buvo paskelbta, kad FIA sutiko pratęsti „Pirelli“ sutartį su F-1 dar vieneriems metams.

„Mes džiaugiamės, jog mums pavyko pasiekti tokį susitarimą, tad padangas čempionato dalyviams tieksime iki 2024 m. „Pirelli“ F-1 dalimi yra nuo pat pirmųjų lenktynių 1950 m. Kompanija toliau sėkmingai investuoja į aukščiausias technologijas ir ruošiasi 18 colių padangų naudojimui.

„Įvairios automobilių sporto formos yra mūsų DNR. O F-1 mums yra lyg laboratorija, kurioje įgytas žinias galime pritaikyti kurdami padangas, skirtas prestižiniams automobiliams.“


Komentarai (2)
deivec
IP: 1353dd0 | 03/08 18:34 Atsakyti
nu tai gal tegul prabalsuoja uz kokias taisykle specialiai ferrari. jeigu dar 10 metu nelaimes titulo...tai tikrai ziurekite gi isnyks f1. tifoziu nebeliks
×

TOP naujienos