Prasidėjusių patikrinimų metu nustatytiems pažeidėjams gresia baudos (2)

Prasidėjusių patikrinimų metu nustatytiems pažeidėjams gresia baudos
logo Spalio 16 d. 11:10, pexels.com

Akcija „Garažiukas“ prasidėjo ir Šiaulių bei Joniškio savivaldybių teritorijose. Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai tikrino asmenis, garažuose remontuojančius ir ardančius automobilius.  

Kaip skelbiama pranešime spaudai, Aplinkos apsaugos departamento Šiaulių aplinkos apsaugos inspekcijos ir Šiaulių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos (AVMI) pareigūnai organizavo reidą, per kurį patikrino du asmenis, vykdančius variklinių transporto priemonių techninę priežiūrą ir remontą.

Nustatyta, kad vienas asmuo nevykdo atliekų susidarymo apskaitos. Už pažeidimą asmeniui surašytas administracinio nusižengimo protokolas su įspėjimu. Atliekų sudarymo ir tvarkymo apskaitos nevedimas užtraukia baudą nuo 230 iki 430 eurų.

Taip pat aplinkosaugininkai gavo informacijos, kad Joniškio rajone esančiuose garažuose neteisėtai remontuojamos transporto priemonės. Buvo atliktas tarpinstitucinis patikrinimas, kuriame su Pakruojo aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnais dalyvavo ir Valstybinės darbo inspekcijos darbuotojai bei  Šiaulių AVMI pareigūnai.

Per patikrinimą Pakruojo aplinkosaugininkai nustatė du pažeidimus. Vykdantys remonto veiklą asmenys nevedė susidarančių atliekų apskaitos Vieningoje gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacinėje sistemoje (GPAIS). Taip pat nustatyta, kad veiklą vykdantys asmenys nerūšiuoja atliekų, todėl jiems pritaikytos administracinio poveikio priemonės ir įspėjimas.

Netinkamai rūšiuojant arba nerūšiuojant atliekas pažeidėjams gresia bauda nuo 20 iki 80 eurų. Atliekų sudarymo ir tvarkymo apskaitos nevykdymas užtraukia baudą nuo 230 iki 430 eurų.


Komentarai (2)
andrius
IP: 19154cc | 10/16 19:49 Atsakyti
bet Joniški paminėjo...vau
Accadia
IP: be9c1d6 | 10/16 11:38 Atsakyti
Aktualu Ferrari :D sorry nesusilaikiau
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas