Prologas. Laisvydas Kancius pradėjo Dakaro ralį

logo Sausio 05 d. 09:51, A.S.O./ Charly Lopez

2024 metų Dakaro ralis startavo.

Pirmieji prie starto linijos stojo keturratininkai ir motociklininkai, tarp kurių buvo trys lietuviai.

Viena iš Lietuvos vilčių Laisvydas Kancius Dakarą pradėjo sėkmingai – jis prologe užėmė ketvirtą vietą, nuo lyderio Francisco Moreno Floreso atsilikdamas 2 minutėm ir 8 sekundėm. Lietuvį taip pat aplenkė Manuelis Andujaras ir Alexanderis Giroud.

Kitas Lietuvos keturratininkas Antanas Kanopkinas pirmuosius savo karjeros Dakaro kilometrus važiavo stabiliu tempu. Jis užėmė devintą vietą, atsilikdamas 7 minutes ir 53 sekundes nuo lyderio.

Dar vienas Dakaro debiutantas Modestas Siliūnas motociklų įskaitoje finišavo 42-as. Jis daugiau nei 7 minutes nusileido lyderiui Tosha Scharenai.

Nuo 11 valandos prasidės automobilių startas 27 kilometrų prologe, kuris skaičiuosis prie rytojaus pirmojo oficialaus greičio ruožo.