Protestas atmestas: „Mercedes“ ortakiai atitinka taisykles (43)

Protestas atmestas: „Mercedes“ ortakiai atitinka taisykles
logo 2012 Balandžio 12 d. 16:55, Mercedes
Kinijos GP varžybų teisėjai nusprendė atmesti „Lotus“ komandos pateiktą protestą dėl, ekipos teigimu, taisyklių neatitinkančios „Mercedes“ bolidų ortakių sistemos.
Ši žinia reiškia, kad Michaelio Schumacherio atstovaujama komanda ir toliau galės naudoti prieštaringai vertinamą išradimą, pagrįsta modifikuotu galiniu sparnu su įjungus DRS atveriamomis angomis, per kurias patekęs oras visu bolidu ilgiu besitęsiančiais vamzdeliais perduodamas priekinio sparno apipūtimui, taip sumažinant jo pasipriešinimą orui tiesiosiose.
Tokia naujovė „Mercedes“ komandai, manoma, suteikia nemažą pranašumą kvalifikacijoje, kai DRS naudojimas yra neribojamas. Lenktynėse tokio sprendimo nauda nėra tokia didelė, nes sportininkai įtaisą gali įjungti tik tuomet, kai persekioja kitą varžovą ir nuo jo atsilieka ne daugiau kaip viena sekunde.
Analogišką sistemą jau neslepia kuriančios ir kitos „Formulės-1“ komandos. Anksčiau šiam įtaisui priešinosi beveik pusė rikiuotės ekipų, tarp jų ir „Red Bull“, tačiau galiausiai oficialų protestą pateikė tik „Lotus“. Dabar, atmetus skundą, diskusijos šiuo klausimu turėtų baigtis, nors ir lieka nedidelė galimybė, kad nepatenkinti tokiu sprendimu gali pateikti apeliaciją.

Komentarai (43)


Denveris
| 2012 Balandžio 14 d. 04:56
Palojo ir nustojo :)
Siurbutis
| 2012 Balandžio 13 d. 16:43
Efkius - as gi juokauju, o jus puolat mane kaip koki tautos priesa nr 1 :)
tomas29
| 2012 Balandžio 13 d. 13:31
kajus> prie ko cia bendrosios sporto taisykles siuo duotuoju konkreciu atveju. Atsibusk zmogau. Kalba eina grynai apie technini reglamenta. Pasiskaityk cia http://www.autosport.com/news/report.php/id/98738, pasidomek FIA techniniu reglamentu ir tada snekek apie lygias galimybes ir garbinguma. Keisciausia kai zmones kalba apie tai, ko visiskai nenutuokia ir po to susivare dar bando kazka apie chartijas svaisciot :)
kajus
| 2012 Balandžio 13 d. 12:13
tomas29>tu pasiskaityk bendrasias sporto taisykles, sporto chartija ir tada asmenines zinutes rasinek, kita vertus jei esi dar vienas aklas fanatikas, tai tau niekas nepades. Cia
tomas29
| 2012 Balandžio 13 d. 11:38
kajus> jei nesi susipazines su FIA taisyklem, tai gal geriau patylek, nes viesoj erdvej apsikvailinai eilini karta :)
kajus
| 2012 Balandžio 13 d. 10:52
Tai tik dar karta irodo, kad F-1 nera sportas, nes tai neatitinka garbingo sporto ir lygiu galimybiu savokos. Ir jeigu nuo to dabar M.S. tapo geresniu lenktynininku tebunie...(juoka kelia).
gintas_stulgis
| 2012 Balandžio 13 d. 10:46
siaubas >> 2/3 komentarų >> pilstymas iš tuščio į kiaura !! >.>> pvz > Ar Šum. atstovauja Mersedes ?? (o tai kam jis tada atstovauja >> gal Red Bull ar kam čia dar kitam)
Hacpatb
| 2012 Balandžio 13 d. 10:10
Zexel: kiek pamenu net patys Lotus netikejo kad ta sistema gali buti pripazinta legalia ir jos neidiege. O Mercedes viska is anksto suderino, gavo patvirtinima kad ortakiai atitinka taiskles. Nelabai as matau dvigubu standartu. Galbut RBR atveju buvo dvigubi standartai kai FIA vienom lenktynem uzdraude apipuciamus difuzorius ne del neatitikimo taisyklem, o del RBR dominavimo.
zexel
| 2012 Balandžio 13 d. 09:03
Prisiminus, kad renuškių masės amortikai buvo įvertinti kaip "judantis aerodinamikos elementas" tai nori nenori peršasi mintis apie dvigubus standartus :((
mafaz
| 2012 Balandžio 13 d. 08:58
Nesuprantu> nu cia jei schumis ka nors sugebes laimet tia kad galetu sakyt kad del ortakiu:) o jei rosbergas tai nieko viskas normaliai :)
×