Puikus M.Webberio pasirodymas

Puikus M.Webberio pasirodymas
logo 2002 Gegužės 24 d. 08:12, .
Vakar "Minardi" atstovas Markas Webberis parodė visus savo sugebėjimus ir profesionalumą, bei nepadarė nei vienos klaidos. Puikaus pasirodymo rezultatas - 8-a vieta ketvirtadienio treniruotėje.
Komandos pasirodymą kiek aptemdė Alexo Yoongo avarija, kai pastarasis atsitrenkė į apsauginius barjerus, bet "Minardi" vadovas Paulas Stoddartas buvo labai patenkintas dienos rezultatais:
"Malonu, kad mūsų geriausi rezultatai treniruotėse pasiekti būtent čia - Monake. Tai trasa, kuri reikalauja ypatingo pasiruošimo."
Apie savo tėvynainio pasirodymą jis kalbėjo: "Prieš metus laimėjęs F-3000 lenktynes, Markas parodė tikrąją meilę trasai ir jo aštuntoji vieta yra visiškai pelnyta."
Pats australas irgi buvo labai patenkintas, nors ir manė, kad šeštadienį situacija gali pasikeisti: "Buvo labai gera diena. Dvi treniruočių sesijos be jokių problemų. Pirmojoje dalyje buvome įsipylę šiek tiek daugiau kuro, o antrojoje dalyje jo kiekį sumažinom - ruošėmės kvalifikacijai."
"Man patinka čia lenktyniauti. Inžinieriai ir mechanikai atliko puikų darbą, taigi mes esame patenkinti rezultatais."
"Jei šeštadienį parodysime panašius rezultatus, tai gali tapti geriausia mūsų kvalifikacija. Bet kokiu atvėju tikiuosi, kad pasirodysime gerai," teigė Webberis.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749