R.Barrichello piktinasi FIA sprendimu (39)

logo 2003 Kovo 27 d. 18:37
Brazilas Rubensas Barrichello pasipiktino FIA pareiškimu, kuriame nurodoma, jog nuo Brazilijos GP pilotai negalės dalyvauti lenktynėse, jei jie nedėvės HANS sistemos.
Malaizijos lenktynėse Rubensui buvo leista lenktyniauti be HANS – išimtį padarė prof. Sidas Watkinsas, kuris apžiūrėjo Rubensą ir pareiškė, kad HANS naudojimas galėtų pakenkti jam dėl nedidelės traumos, patirtos Australijos GP metu.
Tačiau po Malaizijos GP FIA išplatino pranešimą, kuriame teigiama, jog jokių išimčių daugiau nebus daroma.
Savo ruožtu Barrichello, interviu leidiniui „Gazzetta dello Sport“ pareiškė: „Man tai skamba kaip juokas. Gerai, aš tai naudosiu, bet nesuprantu, kaip galima priversti kažką naudoti skausmą sukeliančią apykaklę.“
“Tai kaip duoti interviu su mikrofonu, kuris neveikia, tačiau, nors tai bergždžias sprendimas, aš turiu jam paklusti,“ – piktinosi Rubensas.


Komentarai (39)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
kalava
| 03/31 09:39 Atsakyti
Apie nedalyvavimą Brazilijos GP jau nekalba. Sakiau, kad tai tik skambūs žodžiai. Niekur jis nedings važiuos su HANS ir dar turės atsiliekančiams Ferrariams pelnyti taškus.
Jacques
| 03/30 19:45 Atsakyti
NIKO> didiesiems dedems,kurie visada vaiksto tik kostiumuoti viskas visada logiska.
NIKO
| 03/30 10:35 Atsakyti
Nepopulerus FIJA sprendimai del Hans nieko gero nezada jiems negana dvieju pilotu nukentejusiu nuo sios sistemos netobulumo jie lauke didesniu nuotikiu manau jog tai nelogiska
speedster
| 03/29 22:27 Atsakyti
Na gal tas HANS nepatogus bet avarijos atveju tikraj labaj rejkalingas ir naudingas:) Kaj bus didesnes avarijos patys pilotaj pamatys kad verta ji deveti...kaip sakoma: per kanchias i zhvaigzhdes:)
Jacques
| 03/29 19:48 Atsakyti
AF1> o tai kodel JV ir JPM tik dabar pradejo rekti,kad HANS nepatogus,kodel jie nieko nesake kai vaziavo uz Atlanto?
Antilagas
| 03/29 12:49 Atsakyti
Kaip sakiau, kad HANS nereikalingas daigtas taip ir saksiu.. Neturi FIA ka veikti priimdinedama tokias naujoves. Turbut kazhkas gerai uzh tai uzhmokejo..
Bara
| 03/29 12:02 Atsakyti
HANS - harmonų audros numalšinimo sindromas
lineris
| 03/28 18:12 Atsakyti
sadistai!!!!!!!!!
nToshka
| 03/28 17:19 Atsakyti
niekaip as nesuprasiu, kas cia per privalomumas gali buti. jau atleiskit, bet bolidai siais laikais kur kas saugesni nei seniau, tai kam dar ikisti sistema, kuri bent vienam trukdo. tai dar ateityje suris rankas, kad per daug vairo nepasuktu. :/
mapho
| 03/28 15:54 Atsakyti
mclarenfan> ne prie visu lenktynininku limpa HANS , o prie baricelos tai tikrai nelimpa
×

TOP naujienos