R. Brawnas apie „pole“ laimėtoją savaitgalyje su sprintu

R. Brawnas apie „pole“ laimėtoją savaitgalyje su sprintu
logo 2021 Lapkričio 02 d. 10:43, Daimler AG

Šiais metais tuose etapuose, kuriuose šeštadienį vyko sprinto lenktynės, „pole“ pozicijos laimėtoju buvo laikomas ne kvalifikacijos nugalėtojas, o tas sportininkas, kuris pirmas finišavo per sprinto lenktynes. Tačiau tai iššaukė tiek sirgalių, tiek ir pačių lenktynininkų kritiką. „Formulės-1“ sporto direktorius Rossas Brawnas pareiškė, kad šį klausimą reikia peržiūrėti.

Rossas Brawnas: „Per savaitgalius su sprintu sirgaliai, sportininkai ir spauda nuolat kalbėjo apie tai, kad „pole“ laimėtoju turi būti laikomas tas pilotas, kuris laimi kvalifikaciją penktadienį – tas, kuris greičiausiai įveikia vieną ratą su nedideliu degalų kiekiu bake. Jei atvirai, tai mes neapsižiūrėjome su šiuo klausimu, kai svarstėme ir tvirtinome naują formatą.

Asmeniškai aš norėčiau sugrįžti atgal, kai „pole“ laimėtoju būtų laikomas laimėjęs kvalifikaciją. Tokie klausimai sprendžiami FIA kartu su komandomis, bet jau yra bendra nuomonė, kad „pole“ turi atitekti tam, kas laimės kvalifikaciją penktadienį. Tikiuosi, kad kitais metais taip ir bus.“

Priminsime, kad 2022 m. sprinto lenktynės vyks net šešiuose etapuose, bet kur konkrečiai, dar nenuspręsta.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0