R.Brawnas atsargiai vertina “Ferrari” formą

R.Brawnas atsargiai vertina “Ferrari” formą
logo 2006 Liepos 15 d. 12:32, Ferrari
Ferrari“ technikos direktorius Rossas Brawnas atsargiai įvertino savo komandos galimybes šio savaitgalio Prancūzijos GP lenktynėse.
“Manau, kad viskas neblogai. Agresyvokai pasirinktos padangos, kurias naudojome penktadienį, yra visai patvarios, o aš nemanau, kad sekmadienį gali būti karščiau (penktadienį oras sušilo iki 36 laipsnių šilumos - red. past.). Be abejo, sąlygos trasoje iki tol turėtų pagerėti, tad, manau, viskas bus neblogai”, - vakar po treniruočių kalbėjo R.Brawnas.
“Kol kas neaišku, koks bus mūsų pajėgumas važiuojant pirmąjį greitą ratą. Šioje trasoje, dėl padangų darbo bei žiedo profilio, susidaro gana dideli skirtumai tarp pajėgumo kvalifikacijoje ir lenktynėse. Matau, kad lenktynėse mūsų greitis turėtų būti neblogas, tačiau kol kas nežinau, kaip seksis įveikiant pirmąjį greitąjį ratą”, - paaiškino „Ferrari“ technikos direktorius.
Antrosiose penktadienio treniruotėse „Ferrari“ pilotai Michaelis Schumacheris ir Felipe Massa užėmė atitinkamai 6-ąją ir 13-ąją vietas.

Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos