R. Grosjeanas: neįmanoma nustatyti, kurie pilotai buvo geriausi pastaruosius 30 metų (1)

R. Grosjeanas: neįmanoma nustatyti, kurie pilotai buvo geriausi pastaruosius 30 metų
logo 2020 Birželio 24 d. 17:48, Haas

„Formulės-1“ ekspertai ir fanai nuolat kelia diskusijas apie geriausius visų laikų šio sporto atstovus.

Vis tik „Haas“ ekipos lenktynininkas Romainas Grosjeanas abejoja, kad įmanoma nustatyti geriausią pastarųjų 30 metų pilotą, kadangi šiuo metu itin daug lemia bolido pajėgumas.

„Manau, kad neįmanoma nustatyti, kurie pilotai buvo geriausi pastaruosius 30 metų. Galbūt dar anksčiau tai padaryti ir buvo galima, tačiau pastaruosius 30 metų labai daug ką lemia bolido pajėgumas“, – ESPN tinklalaidėje kalbėjo R. Grosjeanas.

„Per savo karjerą turėjau labai gerų komandos draugų, tačiau apie mano karjerą gali kalbėti tik pasiekti rezultatai. „Formulėje-3“ buvau komandoje su tokiais pilotais kaip Kamui Kobayashi ir Nico Hulkenbergu, tačiau aš laimėjau šį čempionatą. Tuomet aš triumfavau ir GP2 čempionate.

Laimėjau praktiškai visus čempionatus, kuriuose teko varžytis, išskyrus „Formulę-1“. Labai norėčiau triumfuoti ir šiame čempionate, tačiau čia labai daug kas priklauso nuo turimo bolido.

Niekada nesakau niekada. Svajoju, kad vieną dieną triumfuosiu „Formulėje-1“. Daug kam tai gali atrodyti juokinga, tačiau jei neturėčiau tokios svajonės, tuomet, turbūt, nebenorėčiau būti ir „Formulėje-1“. Man labai svarbu išlaikyti tikėjimą ir toliau sunkiai dirbti“, – pridėjo „Haas“ pilotas.


Komentarai (1)
Perfekt Ok
| 06/25 09:54 Atsakyti
Gaila kad alonso neturi 3-ju titulu
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas