R. Schumacheris laukia atsiprašymo iš „Formulės-1“

R. Schumacheris laukia atsiprašymo iš „Formulės-1“
logo 2023 Gegužės 12 d. 19:30, Toyota

Po to, kai Baku laisvas taisyklių traktavimas vos neprivedė prie tragedijos, kai Estebanas Oconas dideliu greičiu įvažiavo į pilną žmonių serviso zoną, o Majamyje įvyko atvirkštinė istorija – vietinė apsauga tiek aktyviai žurnalistų neleido į vieną iš serviso zonos vietą ir spaudos darbuotojams net aplamdė šonus.

Apie tai „Sky Deutschland“ eteryje kalbėjo Ralfas Schumacheris, kuris irgi tapo apsauginių auka.

„Tai įvyko jau po finišo ir sukėlė labai neigiamas emocijas, - kalbėjo buvęs vokiečių pilotas. - Apsauga virvėmis užtvėrė zoną, kurioje turėjo susirinkti trijų „top“ komandų bosai. Čia jokių klausimų nekyla.

Bet kai Jensonas Buttonas norėjo įeiti į šią zoną iš vidinės pusės, apsauginiai grubiai sulaikė jį – teko kažkam įsikišti iš „Formulės-1“ vadovybės. Kas vyko viduje, įžiūrėti buvo neįmanoma. O kai aš bandžiau priartėti, kažkas iš apsaugos smarkiai mane pastūmė atgal, buvo iš tiesų skauda“.

Schumacheris tęsė: „Įbrėžimai užgis, bet toks elgesys manęs kategoriškai netenkina. Aš laukiu atsiprašymo iš „Formulės-1“. Bet dar svarbiau – padaryti taip, kad panašūs dalykai nesikartotų.

Aš tiesioginiame eteryje pasakiau, kad jie yra idiotai. Ir neatsisakau savo žodžių. Mes kalbamės su „Formule-1“ šia tema.

Mūsų grupę apsauginiai tarsi pervažiavo plentvoliu. Labai grubiai. Apskritai, apsauginiai JAV dažnai neproporcingai panaudoja jėgą. Jiems visai nesvarbu, kas vyksta šalia ir kaip „Formulėje-1“ viskas veikia.

Apsaugos darbas amerikietiškuose GP jau ne pirmą kartą kelia klausimų. 2021 m. rudenį Martinui Brundle'ui nepatiko apsauginių veiksmai Ostino etape – tada buvo iškilęs tikras „mini“ skandalas.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0