R. Schumacheris: Maxas mieliau atsisveikintų su Horneriu, nei Marko (1)

R. Schumacheris: Maxas mieliau atsisveikintų su Horneriu, nei Marko
logo 2023 Spalio 17 d. 13:45, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Kaip jau rašÄ—me, nepaisant puikaus sezono, „Red Bull“ gali išgyventi vidines dramas. Brazilų leidinys „Globo“ pranešÄ—, jog komandos vadovas Christianas Horneris norėtų atsikratyti patarėju Helmutu Marko ir pats pilnai kontroliuoti „Red Bull“ F1 veiklą.

Visgi, ši užduotis gali bÅ«ti nelengva. Štai buvusio lenktynininko Ralfo Schumacherio nuomone, „Red Bull“ veidas Maxas Verstappenas mieliau išsiskirtų su pačiu C. Horneriu, nei leistų išvykti H. Marko.

„Marko ir Verstappeno ryšys neturėtų bÅ«ti nuvertinamas. BÅ«tent Marko paaukštino Maxą labai jauname amžiuje ir visuomet buvo jo pusėje. Teko girdėti, jog Verstappenas netoleruotų to, jog komandą paliktų Marko ir mieliau atsisveikintų su pačiu Horneriu“, - sakė R. Schumacheris.

Buvęs F1 lenktynininkas taip pat prakalbo apie tai, jog C. Horneris turi savo tikslų „AlphaTauri“ komandoje.

„Anksčiau sklido gandai, kad turėjo bÅ«ti parduota „AlphaTauri“ komanda, tačiau tokiems planams  Salzburge buvo užkirstas kelias, nes toks buvo velionio Didi Mateschitzo noras.

Tuomet buvo pasakyta, kad šiai komandai reikia daugiau paramos. Horneris tuo pasinaudojo ir teigė, jog jeigu turi remti daugiau, tuomet turi turėti ir daugiau įtakos.

Iš pradžių „Red Bull“ savininkų šeima laikėsi pozicijos, kad F1 nebÅ«tina turėti dvi komandas. Dabar juntama, kad Horneris nori „AlphaTauri“ padaryti kiek įmanoma labiau sėkminga, kad, galbÅ«t, ateityje galėtų ją parduoti už didesnę kainą. Jo ketinimas yra bÅ«tent toks“, - teigė vokietis.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
dr. oz
IP: 55cbc84 | 10/18 13:58 Atsakyti
Ralfo pasisakymai kaip visada aukštumoje - "Horneris bando atsikratyti Marko, bet netikėtai Max'as neleidžia to padaryti". Praktiškai muilo operų vertas pavadinimas. Nes žinoma, Christian'as bando tapti RedBull valdovu, o Max būdamas lenktyninku sprendžia kas kur ir kaip RedBull organizacijoje keliaus. Dar truputis ir paaiškės, jog padangų keitimo komanda nusprendė, kad AlphaTauri bus parduota ir Marko taps lenktyninku.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Kęstutis Šimkus 263
2. mantioras 250
3. skripas 249
4. Giriby 243
5. bbd-336 237