R. Schumacheris: už ką atleistas J. Capito?

R. Schumacheris: už ką atleistas J. Capito?
logo 2022 Gruodžio 13 d. 19:59, Williams Racing

Per pastarąsias savaites net keturios „Formulės-1“ komandos liko be savo vadovų – į šį sąrašą pateko „Ferrari“, „McLaren“, „Alfa Romeo“ ir „Williams“.

Reikia pripažinti, kad tik Mattia Binotto išėjimas ir Frederico Vasseuro paskyrimas į jo vietą buvo laukiama rokiruotė, tačiau kiti du paskyrimai tapo lenktynių sirgaliams dideliu netikėtumu.

Jei Andreas Seidlo sprendimas palikti „McLaren“ tapo „Audi“ kvietimu užimti „Sauber Gruop“ kompanijos vadovo kėdę, tai Josto Capito atleidimo motyvai, kuris po dviejų sezonų išėjo iš „Williams“, kol kas neturi logiško paaiškinimo.

Buvęs F-1 lenktynininkas ir vokiškų TV kanalų sporto ekspertas Ralfas Schumacheris galvoja, kad Capito galėjo būti atleistas dėl prastų „Williams“ rezultatų – per pasibaigusį sezoną komanda uždirbo tik 8 taškus (keturis kartus mažiau nei artimiausias varžovas) ir Konstruktorių įskaitoje liko paskutinė.

„Man šis išėjimas buvo didelis siurprizas, - sakė Ralfas „Sky Deutschland“ eteryje. - Galiu įsivaizduoti, kad investuotojai iš „Dorilton Capital“ pyko dėl rezultatų ir nejautė didelio pasitikėjimo vadovybe.

Man truputį gaila Capito. Manau, kad direktorių tarybai trūko kantrybė. Tačiau galvoju, kad Jostui reikėjo duoti daugiau laiko – dar bent vienerius metus“.

Kartu R. Schumacheris spėja, kad specialistui nepavyks greitai susirasti naujo darbo „Formulėje-1“. „Visos laisvos vietos yra užimtos“, - aiškino vokietis. - Nors dar vakar sklido kalbos, kad dėl Josto ryšių su „Volkswagen Group“, jis gali būti kviečiamas vadovauti „Sauber“, kuri rengiasi pradėti bendradarbiavimą su „Audi“. Tačiau „Sauber Group“ vadovu paskirtas A. Seidlas“.

„Williams“ kol kas nepaskyrė naujojo ekipos vadovo, bet tai žada padaryti greitu metu.

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2024 sezono taškai: 5
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621