Raktas į taiką – pinigai (17)

Raktas į taiką – pinigai
logo 2005 Liepos 24 d. 02:33, www.motorsportpressebild.com
„McLaren“ komandos vadovas Ronas Dennisas pareiškė, kad raktas konfliktuojančioms „Formulės-1“ komandų grupėms susitaikyti ir išvengti skilimo į dvi lenktynių serijas yra sporto generuojamų lėšų perskristymas.
Didžiąją lėšų dalį, gaunamą pardavus „Formulės-1“ lenktynių transliacijas, etapų rengimų teises ir pan., šiuo metu pasiima komercijos teisių valdytojas Bernie Ecclestone‘as. Tuo akivaizdžiai nepatenkintos didžiosios komandos. Kiek anksčiau jos bruzdėjo ir dėl to, kad išskirtines teises pinigų paskirstyme turi „Ferrari“ komanda, kuriai atitenka didesnė dalis.
„Visi turi bendrą tikslą – padaryti „Formulę-1“ geresne. Manau, kad pats svarbiausias klausimas, kuris kils, bus ekonominiai aspektai, o ne valdymas ar taisyklės“, – teigė R.Dennisas.
„Apie tai dar reikėtų diskutuoti, tačiau tos temos, dėl kurių dar turime prieiti bendros nuomonės, sudaro apie 25 procentus visko, kaip ir anksčiau”, – pridūrė jis.
Vis dėlto, R.Dennisas buvo nusiteikęs optimistiškai ir tikėjosi, kad kompromisas bus rastas ir „Formulėje-1“ skilimo nebus.
„Esu nusiteikęs optimistiškai ir tikiuosi, kad situacija susiklostys taip, kad visi suinteresuoti asmenys lauks 2008 metų sezono, kuris bus geresnis už visus praėjusius ir tuos, kurie liko pagal dabartinį susitarimą (galiojantį iki 2007 metų – red. past.)“, – aiškino „McLaren“ vadovas.
Susitarimą dėl dalyvavimo „Formulėje-1“ iki 2012 metų pabaigos jau pratęsė „Ferrari“, „Red Bull“ ir „Jordan“ komandos. Likusios septynios dalyvauti lenktynėse yra įsipareigojusios tik iki 2007 metų galo. Jos šiuo metu svarsto galimybę lenktyniauti alternatyviose „Formulei-1“ automobilių gamintojų organizuojamose pirmenybėse, laikinai vadinamose GPWC vardu.

Komentarai (17)
Andrejus
| 07/30 16:41 Atsakyti
Nebus tu alternatyviu gonkiu, cia ir taip aisku...
_eXpert
| 07/26 16:59 Atsakyti
Protingai sneka.
Gambini
| 07/25 09:28 Atsakyti
Tai kur tie kilnus, socialistiniai GPWC tikslai? Juk senai jau aisku, kad ne rozini pasauli norima padaryti, o atsiriekti pinigeliu daugiau :)Ronas pasnekejo tai ka, manau, ir galvoja.
BabyFaced
| 07/24 14:37 Atsakyti
siriux>> pritariu....
siriux
| 07/24 14:22 Atsakyti
nu ir gerai kad Ferrari turi daugiau privilegiju. Juk sakoma kas pirmesnis tas gudresnis, jei suprantat apie ka as cia. Pirmieji pratese sutarti tai ir gavo daugiausiai pinigu, o daba verkslena kiti kad pavelavo i traukini. Cia irgi gera patarle yra.
Airis (BMW)
| 07/24 13:43 Atsakyti
tai gerai siaip sneka Ronis!!!
gedz
| 07/24 13:21 Atsakyti
bet kokiu atveju laimės komandos, nes jos yra f1 pagrindas
sfinxs
| 07/24 12:38 Atsakyti
Stai del ko jie vengia pratesti sutartis iki 2012m. nu lai nenori kad visi po lygiai gautu nes yra dominuojanti komanda kuri privalo gauti didesne lesu dali cia tas pats kas darbe tinginys ir darbininkas gautu vienoda alyginima. To nebuvo ir nebus o McLaren komandos vadovui reikejo aiskiau issireiksti, kad kai kurios komandos nebepajegios zengti koja kojon su visom komandom del lesu stygiaus, bet kaip sakant cia jau ju paciu problema
Tiesto
| 07/24 12:33 Atsakyti
nors as uz ferrari visa sirdimi, kazkaip negraziai jiems privilegijos, visi juk vienodi yra, geriau minardi duotu ir jordan pinigu
Sasha
| 07/24 12:16 Atsakyti
dugnas>>>Tu LOL esi!tuo jie padarys visus!
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas