„Red Bull“ grasina imtis veiksmų prieš varžovus (17)

„Red Bull“ grasina imtis veiksmų prieš varžovus
logo Spalio 01 d. 13:14, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Red Bull“ grasina imtis veiksmų prieš varžovus, jie jei neatsiprašys už viešai išsakytus komentarus apie galimus biudžeto lubų pažeidimus.

Šį savaitgalį pasklido gandai, kad praėjusiais metais dvi komandos peržengė nustatytas biudžeto lubų ribas. Teigiama, kad tos dvi komandos yra „Red Bull“ ir „Aston Martin“.

Apie galimą varžovų nusižengimą taisyklėms jau viešai pasisakė daugelis komandų vadovų, tarp kurių ir pagrindinės „Red Bull“ varžovės „Mercedes“ ir „Ferrari“. Anot „Mercedes“ vadovo Toto Wolffo, apie tai, jog buvo nusižengta biudžeto lubų taisyklėms, yra vieša paslaptis. Tuo tarpu „Red Bull“ vadovas Christianas Horneris toliau stebisi, iš kur žmonės apie tai sužinojo ir grasina imtis veiksmų už išsakytus komentarus.

„Jei nebus aiškaus šių pareiškimų atšaukimo, mes į tai žiūrėsime labai rimtai ir svarstysime, kokios yra mūsų galimybės“, - sakė C. Horneris.

„Visiškai nepriimtina išsakyti tokius komentarus, kokie buvo išsakyti vakar. Jie šmeižia komandą, prekės ženklą ir net „Formulę-1“.“

C. Hornerį ypač suglumino tai, iš kur varžovai gavo informacijos apie galimus taisyklių pažeidimus, kai net „Red Bull“ to nežino.

„Tai yra privatus komandos ir FIA susitarimas. Taigi, kaip, po velnių, bet kuri kita komanda gali žinoti mūsų pateiktos informacijos detales? Kaip, po velnių, bet kuri komanda gali žinoti, kad ekipa nusižengė arba nenusižengė taisyklėms? Mes net nežinome, ar esame tie pažeidėjai. Mes net nežinosime to iki kitos savaitės, kol procesas nebus baigtas.“

C. Horneris sugalvojo, kad varžovai švaistosi kaltinimais bandydami sumenkinti tai, jog jau šį savaitgalį Maxas Verstappenas gali užsitikrinti čempiono titulą.

„Galbūt, kai švaistomasi tokiais kaltinimais, žmonės stikliniuose namuose neturėtų mėtyti akmenų. Mes piktinamės ir labai rimtai vertiname išsakytas pastabas.“

„Galbūt tai sutapimas, bet Maxas turi šansą užsitikrinti čempiono titulą, o čia mes kalbame tik apie biudžeto lubas, o ne apie jo fenomenalius rezultatus, kuriuos jis pasiekė šiais metais.“

„Manau, kad tai yra nesąžininga taktika, kuri buvo panaudota siekiant nukreipti dėmesį nuo galbūt kitų komandų prastų rezultatų šiais metais. Žinoma, kai kalbama apie praeitus, šiuos ir kitus metus, mes į tai žiūrime itin rimtai. Tai yra klausimas, kurį turi spręsti FIA, bet taip pat ir „Red Bull“, kuri turi apsvarstyti, kokia yra mūsų pozicija dėl šių išsakytų komentarų.“Komentarai (17)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
kart
IP: ff4c1cb | 10/01 22:43 Atsakyti
"Mes net nežinome, ar esame tie pažeidėjai." :)) Gerai, kad yra FIA, kuri finansus suskaičiuoja, nes taip ir nesužinotum, kur milijonai dingsta.
Q
IP: f3d3ef6 | 10/01 21:45 Atsakyti
Kaip zvengsiu jei viena is pazedusiu reglamenta komandu bus Mercedes. :DDD
Alienzoo
IP: 4d231a9 | 10/01 21:00 Atsakyti
Kažkuom primena putiną
Kesha
IP: 4aa9f29 | 10/01 18:39 Atsakyti
FIA paragins taip nesielgti ir išreikš gilų susirūpinimą.
CBRV
IP: e3b3085 | 10/01 17:37 Atsakyti
Lunatik
10/01 13:32

Pyksta nes jau norejo tyliai susitart su maFIA , gerai sako kad vieša... skaityti daugiau

bent jau Ferrari tai susitare, kodel Red Bull negali?
Skeptikas
IP: c4d6e8c | 10/01 15:20 Atsakyti
Relax džentelmenai, Pažeidimai bus taip vadinamojoj " pilkojoje zonoje". Red Buliai ne tokie durni, kad akivaizdžiai imtų ir pažeistų. O pilkoji zona yra ta, kur priklauso nuo to kaip traktuoti. Taigi mano spėjimu tegu bus pasklebta, kad viršijo, tada pareis apeliacija į teismą. Tas vėl užtrūks. Galiausiai bus koks nors papildomas "pilkosios zonos" paaiškinimas ir po poros - trejeto mėnesių bus priimtas kažkoks kompromisinis sprendimas. Žodžiu, F1 progreso variklis yra kūrybingas "pilkųjų zonų" traktavimas.
Toto
IP: a3252e0 | 10/01 14:47 Atsakyti
Ką noriu, tą ir sakau.
Zaibys
IP: 097cb19 | 10/01 14:11 Atsakyti
Visiskai teisingai. Reikia sulaukti oficialiu isvadu o ne loti priskaicius gandu vokiskuose geltonuosiuose puslapiuose.
Nu
IP: 7355dce | 10/01 14:08 Atsakyti
efk0nas
10/01 14:02

Juokinga ir graudu žiūrėti, kaip didieji trashtalkeriai patys cypia... skaityti daugiau

PRimink
efk0nas
IP: ce110a9 | 10/01 14:02 Atsakyti
Juokinga ir graudu žiūrėti, kaip didieji trashtalkeriai patys cypiai, kai kažkas apie juos kažką negero pasako. Gal priminti, kiek horneris ir co lodavo ant mersų, kai nesugebėdavo jų aplenkti trasoje?
×

TOP naujienos