„Red Bull“ įvardino atsarginius lenktynininkus (2)

„Red Bull“ įvardino atsarginius lenktynininkus
logo 2010 Sausio 26 d. 21:08, Red Bull/Getty Images
Šiandien buvo paskelbta, kad „Red Bull“ ir „Toro Rosso“ komandų atsarginiais lenktynininkais šiemet bus Danielis Ricciardo ir Brendonas Hartley.
Abu jaunieji sportininkai, dalyvavę gruodį vykusiuose „Formulės-1“ bolidų bandymuose, nebus susieti su konkrečia ekipa – jie pakaitomis skirtinguose etapuose dirbs tai vienoje, tai kitoje.
20 m. amžiaus D. Ricciardo pernai tapo Didžiosios Britanijos „Formulės-3“ čempionu, o dar metais anksčiau triumfavo Vakarų Europos „Formulės-Renault“ pirmenybėse bei užėmė antrąją vietą Europos „Formulės-Renault“ serijoje. 2006 m. australas liko trečias Azijos „Formulės-BMW“ čempionate.
B. Hartley, taip pat 20-metis, praėjusių metų Europos „Formulės-3“ čempionate liko tik vienuoliktas. Naujosios Zelandijos sportininkui geriau sekėsi 2008 m., kai pilotas užėmė trečiąją vietą Didžiosios Britanijos „Formulės-3“ serijoje, bei 2007 m., kai triumfavo Europos „Formulės-Renault 2.0“ pirmenybėse. Pirmojoje praėjusių metų sezono pusėje jis taip pat buvo „Red Bull“ ir „Toro Rosso“ atsarginiu pilotu, kol jo šiame vaidmenyje nepakeitė Jaime Alguersuari, vėliau greitai paaukštintas iki pagrindinės sudėties lenktynininkų.
D. Ricciardo bei B. Hartley šiemet kartu dirbs ir kitur, „World Series by Renault“ pirmenybėse, kur atstovaus tai pačiai „Tech 1“ komandai.


Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
moderator La Form
| 01/26 21:24 Atsakyti
Mercedes GP tapo vokieciu ekipa, tai Red Bull dabar bus australu/kiwiu ekipa. Kaip pasake vienas F-1 specialistas:"Kenguros Austrijoje".
theFK
| 01/26 21:16 Atsakyti
Bent viena nauda jiems tai, jog gales mokintis su tikrais F-1 lenktyninkais.
×

TOP naujienos