„Red Bull“ leista toliau dalyvauti Malaizijos GP (5)

„Red Bull“ leista toliau dalyvauti Malaizijos GP
logo 2008 Kovo 22 d. 06:32, Red Bull
Tarptautinė automobilių federacija (FIA) leido „Red Bull“ komandai ir toliau dalyvauti Malaizijos GP važiavimuose, tačiau pareiškė, kad ir toliau tirs ekipos bolido RB4 pakabos tvirtumą.
Po to, kai dėl lūžusios pakabos pirmųjų penktadienio treniruočių metu Davidas Coulthardas patyrė avariją, Malaizijos GP lenktynių teisėjai pasikvietė „Red Bull“ atstovus paaiškinti incidento priežastis. Arbitrų argumentai tuomet neįtikino, ir jie paprašė komandos atstovų pateikti techninę ataskaitą, kurioje turėtų paaiškinta, kodėl ekipai turėtų būti leidžiama dalyvauti likusiuose lenktynių savaitgalio važiavimuose.
Pranešama, kad „Red Bull“ ataskaitą pateikė vakar vėlai vakare, o teisėjai ją nagrinėjo iš ryto, o taip pat atliko ir nuodugnų bolido patikrinimą. Likus vos kelioms minutėms iki šeštadienio treniruočių pradžios, FIA teisėjai pranešė leidžiantys komandai dalyvauti tolimesniuose Malaizijos GP važiavimuose, tačiau kartu pažymėjo, kad ekipos techniką likusio lenktynių savaitgalio metu bus atidžiai stebima.

Komentarai (5)
Djwade
| 03/22 06:53 Atsakyti
Saunu!!!
just older
| 03/22 07:10 Atsakyti
Labai gerai!
[LT]gl
| 03/22 07:32 Atsakyti
teisingas sprendimas
LTmaniakas
| 03/22 18:09 Atsakyti
tai aisku, kas cia per itarimas, kad per trapi pakaba, wapse kazkokia nesamone
triumasXL
| 03/22 19:32 Atsakyti
krc ta FIA tai kaip lietuvos seimas...pastaraisiais metais tik issipisineti tesugeba.. labai atsiprasau uz necenzurini zodi :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas