„Red Bull“ mato S. Vettelį komandos boso pareigose (6)

„Red Bull“ mato S. Vettelį komandos boso pareigose
logo 2022 Lapkričio 27 d. 11:34, Aston Martin F1

Adu Dabio GP etapas užbaigė ilgą ir sėkmingą Sebastiano Vettelio karjerą „Formulėje-1“. Per 16 metų vokietis nuvažiavo 299 lenktynes, iš kurių laimėjo 53 ir iškovojo keturis pasaulio čempiono titulus.

Pats lenktynininkas neatmeta, kad kada nors sugrįš į „Formulę-1“, bet jau kitame vaidmenyje. „Red Bull“ automobilių sporto konsultantas Helmutas Marko, kuris kažkada buvo Sebastiano sėkmingos karjeros kalviu, pasakė, kad Milton Keyneso komanda jau rengiasi visai kitokiam įvykių vystymosi scenarijui.

„Visai neatmestina, kad jis taps vienu iš „top“ vadybininkų“, - kalbėjo austrų specialistas „Sky Deutschland“ televizijai.

Šeštadienį po kvalifikacijos Yas Marina trasoje Vettelis derėjosi su Marko ir „Red Bull“ komandos vadovu Christainu Horneriu. Helmutas Marko papasakojo, apie ką buvo kalbama: „Tai buvo įprastinis pokalbis. Manau, kad jei jis norės išbandyti save komandos vadovo pareigose, tai jam tai pavyks. Dabar mes tik įmetėme grūdus į žemą, dabar pažiūrėsime, kas iš to išaugs“.

Marko pridūrė: „Jis tikrai turi tokio darbo potencialą. Be to, tam labai tinka jo charakteris.

Horneris pasisakė kur kas konkrečiau: „Sebastianas yra vienas iš tų žmonių, kuris yra erzinančiai puikus viskame, kuo jis beužsiimtų. Jei jis nutars užsiimti tokia karjera, tai ir ant komandos vadovo tiltelio puikiai parodys save.

Jis labai gerai pastebi žmonių gabumus ir žino, kas ko yra vertas. Jis sugeba pamatyti indėlį, kuris konkretus žmogus įneša į komandos veiklą. Bet sprendimą, ką jis veiks toliau, turi priimti tik jis pats“.

„Red Bull“ vadovai leido suprasti, kad yra pasiruošę Vetteliui pasiūlyti jam priimtinas pareigas.

„Mes girdėjome jo mintis, mes turime dvi komandas ir esame atviri bendradarbiavimui, - sakė H. Marko. - Kartu Sebastianui reikia suprasti vieną skirtumą nuo piloto darbo: vadybininko darbo diena prasideda anksčiau, o užsibaigia vėliau nei sportininko, o uždirba jis tik mažą dalį tų pinigų, kuriuos gauna lenktynininkas“.

Nuo 2023 metų į komandą sugrįžta kitas pilotas, kažkada važiavęs šioje komandoje – Danielis Ricciardo, kuris su „Red Bull“ yra laimėjęs septynis GP etapus. Jis Milton Keynese bus atsarginis lenktynininkas.

Sebastianas Vettelis
Pilotas: Sebastianas Vettelis 2023 sezono taškai: 37
Komanda: Aston Martin Amžius: 35 m.
Plačiau


Komentarai (6)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Lunatik
IP: 58292f5 | 11/27 21:57 Atsakyti
-senis pensininkas marko
+Vettelis
Pish tish
IP: 2bbb151 | 11/27 17:26 Atsakyti
mariusis
11/27 16:30

Įdomiai skamba, Vettelis deklaravo, kad nori pabūti atrodo su šeima... skaityti daugiau

Deklaravo, kad su šeima nori pabūti, bet tai nereiškia, kad va pavasaris ir bus jau vadovas, gal po metų ar kitų kai jam ims trūkti f1, o gal ta šeima paskatins imtis tos veiklos to darbo, iššukio. Gi jis turbūt dar nesutiko, tai nereikia užbėgti už akių.
mariusis
IP: 7ad5add | 11/27 16:30 Atsakyti
Įdomiai skamba, Vettelis deklaravo, kad nori pabūti atrodo su šeima daugiau, o čia į vadovus, kas nelabai atrodo pabus su ta šeima ar aš kažką praleidau.
mirkam
IP: cdc89c5 | 11/27 16:21 Atsakyti
Gražių žodžių prikalbėjo kas netingėjo palydėtuvėse.
31m
IP: da6f2bc | 11/27 14:26 Atsakyti
Ferrari
11/27 13:22

Kaip tik Ferrari tuoj vieta atsilaivins.

Vokietis Italu komandoje visada geriau nei Italas Italu komandoje. Laikas ir istorija tai jau irode...
Ferrari
IP: 362fb54 | 11/27 13:22 Atsakyti
Kaip tik Ferrari tuoj vieta atsilaivins.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas