„Red Bull“ neparduos „AlphaTauri“ komandos

„Red Bull“ neparduos „AlphaTauri“ komandos
logo Gegužės 24 d. 16:35, Getty Images / Red Bull Content Pool

Red Bull“ ateityje žada toliau turėti savo dukterinę komandą „Formulės-1“ čempionate.

Skelbiama, kad „AlphaTauri“ komanda nebus parduota artimiausiu metu. Nors tokių svarstymų buvo, galiausiai tokios idėjos buvo atsisakyta.

„Sprendimas priimtas. „AlphaTauri“ komanda toliau priklausys „Red Bull“ ir liks kaip dukterinė komanda“, – atskleidė Helmutas Marko kalbėdamas su „Formel1.de“ kanalu. 

Ateityje „AlphaTauri“ ir „Red Bull“ gali būti, jog bendradarbiaus dar artimiau, kadangi nemaža dalis komandos darbuotojų bus perkelti į Angliją, kur yra ir „Red Bull“ pagrindinė būstinė.

Dukterinę „bulių“ komandą neseniai supurtė permainos. Po šio sezono Franzas Tostas atsistatydins iš komandos vadovo pareigų, pasilikdamas konsultanto rolėje. Atsilaisvinusią poziciją užims Laurentas Mekiesas, o generaliniu „AlphaTauri“ direktoriumi taps Peteris Bayeris, anksčiau dirbęs FIA organizacijoje. 

„Bendradarbiavimas su „Red Bull Racing“ bus artimesnis dėl išlaidų lubų ir sinergijos. Su savo žiniomis, kurias jis gavo dirbdamas FIA, Peteris Bayeris bus labai reikalingas. Žinoma, tai persiduos ir „Red Bull“ komandai“, – žvelgdamas į ateitį kalbėjo H. Marko. Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778