„Red Bull“ norėtų jaunesnių pilotų (12)

„Red Bull“ norėtų jaunesnių pilotų
logo 2007 Gegužės 10 d. 06:55, GEPA pictures/ Bildagentur Kraeling
Red Bull“ komandos savininkas Dietrichas Mateschitzas pareiškė, kad sekančiais metais jo komandos bolidus gali pilotuoti vienas patyręs ir vienas jaunas pilotas.
Šiuo metu ekipos pilotų amžiaus vidurkis yra pats didžiausias visoje „Formulėje-1“: Davidui Coulthardui yra 36, o australui Markui Webberiui – 30 metai. Škoto sutartis baigiasi po šio sezono, o komandos dukterinei ekipai „Toro Rosso“ atstovauja du jauni pilotai: Scottas Speedas ir Tonio Liuzzis.
„Visada domiesi kitais pilotais, bet šiuo metu tai nėra man svarbiausias dalykas. Tik kai randi geresnį pilotą, jį bandai prisivilioti pas save į komandą. Sekančiais metais bolidai bus labai panašaus pajėgumo, todėl manau abejose komandose galime turėti po vieną patyrusį ir vieną jauną pilotus. Abu mūsų dabar turimi jauni lenktynininkai turi mums įrodyti savo pajėgumą“, - sakė D. Mateschitzas.
Jis taip pat sakė, kad komanda bandytų prisivilioti vieną geriausių pilotų tik tuo atveju, jeigu jų bolidas būtų pajėgus konkuruoti su lyderiais.
„Niekada net nesvarstėme tokio piloto kaip Michaelis Schumacheris šiems metams. Būtume galėję jam pasiūlyti gal dešimt kartų mažesnį atlyginimą negu jis yra vertas. Manau tokį pilotą kvietiesi tik tada, kai gali laimėti lenktynes. Žvaigždės negali pilotuoti lėto bolido, pirma mums reikia įrodyti, kad galime sukurti techniką vertą čempiono, tik tada vaikytis geriausių pilotų. Šiuo metu Markas Webberis mums buvo idealus pasirinkimas“, - „Motorsport Aktuell“ leidiniui sakė „Red Bull“ savininkas.


Komentarai (12)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Rasinis
| 05/10 17:12 Atsakyti
"gerai" cia apie MW pakalbejo...
Egoistas
| 05/10 13:06 Atsakyti
na tikekimes DC dar parodys save siemet ir liks kitiems metams, ka jis sekmingai dare bahreine.... , turi dar parako f-1 playbojus :)
xherezor
| 05/10 13:00 Atsakyti
"Žvaigždės negali pilotuoti lėto bolido" - uz greito bolido vairo bet koks, atsiprasant, masa gali tapti zvaigzde. kelme1 > na taip, siemet RedBull rezultatai tikrai puikus...
pavesis
| 05/10 12:33 Atsakyti
Idomu...Red Bull kelia sumaisti
menesis
| 05/10 12:23 Atsakyti
man rodos nors Red Bull ir visada rėmė jaunus lenktynininkus, tačiau šiemet jiems idealu turėti du patyrusius, išmanančius techniką, ir labai greitus pilotus. yra naujo dizaino bolidas, kuris turi potencialą laimėti. tačiau tą potencialą reikia išnaudot, ir tam reikia patirties, pastebėti visas smulkmenas, idealiai suderinti visas dalis. tam patirtis labai reikalinga. taip Wurzas padeda Williams, o Pedro - McLarenams. jie žino kaip tobulint bolidą. ir turi labai didelį norą tai padaryti. nes metų jau daug, o tiek DC, tiek MW manau dar nepraradę vilties laimėti čempionatą, ir būtent su Red Bull komanda.
HORN
| 05/10 10:38 Atsakyti
Man tai patinka siu metu ju sudetis. Galetu palikti ir kitiems metams. Nors STR gal nera labai irgi blogas variantas, nes kitamet bus panasus ju bolidas...
Jjulius
| 05/10 09:51 Atsakyti
kelme1, drisciau pastebet, kad siemet rezultatu dar nera. pernai tokiu metu redbuliai tasku jau turejo, jei neklystu.
kelme1
| 05/10 08:40 Atsakyti
Nezinau ar si mintis teisinga. Formulej1 turi lenktyniauti patyre pilotai, o ne vaiku darzelis. Kaip pernai buvo su CK ir DC? Tarpusavio kovos nebuvo, o komanda vis ritosi zemyn. Siemet atstovauja du vienodo lygio pilotai ir rezultatai kitokie.
Willy
| 05/10 07:40 Atsakyti
tai Mateschitzas nori pasakyti, kad DC sulaukė pensijos? MW - idealus pasirinkimas. Na, gal ir taip, žila barzda labiau tinka prie ilgų odinių pirštinių, odinių kepurių ir vėjo akinių antikvarinių auto važiavimuose.
errne
| 05/10 07:38 Atsakyti
Na jei nera kam ir as galiu pralekt :)Dar nesenas
×

TOP naujienos