„Red Bull“ pratęsė Konkordo sutartį (76)

„Red Bull“ pratęsė Konkordo sutartį
logo 2005 Liepos 18 d. 19:09, Red Bull
Red Bull“ tapo antrąją komanda, pratęsusia Konkordo sutartį ir įsipareigojusia lenktyniauti „Formulėje-1“ ir po 2007-ųjų metų sezono pabaigos.
Ekipa pranešė, kad naujoji sutartis dėl dalyvavimo šiose varžybose galios 2008–2012 metais.
Prieš prasidedant šių metų „Formulės-1“ sezonui Konkordo sutartį pratęsė „Ferrari“ komanda, kuriai už tai buvo pažadėta 100 mln. JAV dolerių (apie 270 mln. litų) vienkartinė išmoka bei turimų privilegijų išlaikymas.
Greičiausiai joks sutapimas tai, kad nuo kito sezono „Red Bull“ komandai variklius tieks būtent „Ferrari“. Tiesa, bet kokią tiekėjų politinę įtaką ekipos savinininkai griežtai neigia.
Likusios 8 komandos, kol kas nepratęsusios Konkordo sutarties, svarsto galimybę dalyvauti alternatyviose „Formulei-1“ varžybose, kurias ruošiasi organizuoti automobilių gamintojai. Vis dėlto, skeptikai teigia, kad tokie ketinimai – tik derybų įrankis, siekiant išsikovoti geresnių sąlygų.

Komentarai (76)
Andrejus
| 07/29 16:50 Atsakyti
Kitos taip pat pasirasys, tai tik laiko klausimas
T-Ervis
| 07/20 18:43 Atsakyti
Toxa >> Kiek gi gali apgaudinėti save...Sudėk kitas komandas ir gal pamatysi kad jas kartu sudėjus tikrai atsveria didžiausią patirtį turinčius. Nebūk juokingas...
Toxa
| 07/20 15:28 Atsakyti
T-Ervis>>> FIA konsultavosi su Ferrari, kaip su senaiusiai dalyvaujancia F1 komanda ir turincia didziausia patirti. O kur reglamente Ferrari protegavimas?
_eXpert
| 07/20 12:45 Atsakyti
Kitos komandos greicaiusei pasirasys sutarti i pabaiga arba is vis nepasirasys, idomu dave pinigu Red Bull komandai ar ne.
vysniukas
| 07/20 11:58 Atsakyti
Komapnija cia jums ne krepsinis ar boksas, cia F-1
joker
| 07/19 22:39 Atsakyti
A-Martin >> kai skilo europos krepsinis, rytas pasirinko FIBA puse ir zaide suprolygoje, nors laisvai galejo eiti i Eurolyga, priimami buvo visi. Zlugus suprolygai ir visiems krepsinio grandams susirinkus Eurolygoje, rytas vis dar liko FIBA puseje ir zaide visokiuose FIBA Champions Cup ar panasiai. 2001 metu rugpjuti Eurolyga nusprende dar labiau pasistiprinti ir surenge trumpa turnyra, kuriame dalyvavo 8-10 klubu, tarp ju ir rytas. Dvi geriausios turnyro komandos pateko i Eurolyga. Rytas pirmose rungtynese namie 16 tasku iveike Splita, o atsakomosiose pralaimejo 17 ir liko uz borto. I ULEB'a rytas atejo tik 2003/2004 sezone, kai debiutavo uleb taureje. O siaip tai rytas niekada neturejo teises zaisti Eurolygoje, nes nepranoko Zalgirio nei viename is treju metu ciklu. Kaip jau minejau, Eurolyga komandas atsirenka ne pagal vieno sezono nacionalines lygos rezultatus, o pagal triju. Butu uzteke rytui pernai ir siemet laimeti LKL ir 2006 birzeli butu pasirase treju metu sutarti su Eurolyga. Pagal koki dar sportini principa Siauliai turejo zaist uleb taureje? Ka jie laimejo, kur pasireiske? Siauliam ta teise atiteko ne del geru siauliu klubo rezultatu, o tik del ryto pergales uleb taureje. Kas cia per sportinis principas, kai tau teise iskovoja kitas klubas? Be to, Siauliai neturi uleb taurei tinkamos sales, komandos pajegumas, suprantama, irgi labai toli nuo uleb taures lygio. Ir vel matosi tavo ziniu trukumas Realo atveju. Pernai ULEB taures finale del kelialapio i Eurolyga sutitiko Realas ir Hapoel. Laimejo Hapoel, taciau del finansiniu problemu atsisake savo vietos Eurolygoje, tad ji atiteko antraja vieta uzemusiam Realui. Panasi situacija buvo ir kiek seniau, kuomet ULEB taures laimetoja Pamesa i Eurolyga pateko per Ispanijos cempionata, tad ULEB taures kelialapis atiteko antraja vieta uzemusiai Novo Mesto Krka. Viskas labai sportiska ir logiska.
A-Martin
| 07/19 21:55 Atsakyti
joker>o gal tada pasakyk, kodėl nė karto LR Čempionų taurėje, Eurolygoje ir pan. niekad nedalyvavo ? Gal prisimeni, kaip įvyko skilimas? Kaip Ž pasirašė sutartį, kuri garantavo kelių metų dalyvavimą, nepriklausomai nuo rezultatų ? Ir kaip manai, tai, kad Šiauliams neleido ULEB dalyvauti, nors pagal sportinius principus turėjo, tai ne privilegijų stipresniems suteikimas ? Tai viena. Antra, nors krepšiniu domiuosi, bet čia ne laikas ir ne vieta ginčytis. Tegu ten skirsto, kaip nori, svarbu, kad lietuviai laimėtų, kalba eina visiškai ne apie tai. Kalba apie tai, jog , ko gero, nerasi nė vienos sporto šakos, kur tam tikros privilegijos dėl dalyvavimo (kaip Realas buvo pakviestas į tuščią vietą) senoms, istoriją turinčioms komandoms yra suteikiamos. Tai komercija. ir nereikia čia iš musės drmablio daryti. Visa šita GPWC, derybos streikai, lokautai - babkių ieškojimas. Ferai savo privilegijas pasitvirtino, kitos išsimušinėja, va ir viskas. Sportinių PRIVILEGIJŲ nemačiau, niekas F neduoda, pvz, motorus ant 60AJ galingesnius turėti, ar pan. Taip kad čia gryna komercija, kuri sukasi visose sporto šakose. Na, gal kokiam kerlinge nėra,o kur babkės, ten privilegijos.
joker
| 07/19 21:22 Atsakyti
A-Martin >> Kiek matau, truksta tau ziniu apie Eurolyga, nusisnekejai smarkokai. Komandos i krepselius skirstomos pagal paskutinio Eurolygos sezono rezultatus ir niekas neziuri i jokias privilegijas, niekas neziuri koks klubo pavadinimas. Pirmas tris vietas uzemusios komandos eina i pirma krepseli ir t.t. ULEB taures laimetojas visada yra metamas i astunta krepseli, nes pastaraji sezona Eurolygoje nedalyvavo, t.y. joje neparode jokio rezultato.
Zalgiris ir Rytas i viena grupe patekti negalejo net teoriskai. Eurolygos taisykles neleidzia vienoje reguliaraus sezono arba Top16 grupeje zaisti dviem klubam is tos pacios valstybes (isskyrus ispanu ir italu klubus).
Zalgiris treju metu sutarti su Eurolyga gavo del sportiniu rezultatu LKL. Pries pasirasydama sutarti, Eurolyga ziuri i treju pastaruju LKL sezonu rezultatus. Pries pasirasant dabartine sutarti (2003 m.), Zalgiris pries ryta pirmavo 2:1. Siuo metu Zalgiris pirmauja 2:0 ir jau praktiskai uzsitikrino nauja sutarti, kuri bus pasirasyta po metu (Zalgiris pirmaus 3:0 arba 2:1).
Taigi Zalgiris neturi jokiu privilegiju ir Eurolygoje zaidzia paciu geriausiu sportiniu principu - eiliniais LKL cempionu ziedais.
T-Ervis
| 07/19 17:36 Atsakyti
Toxa >> bile pasakyk--Ferrari kartu su FIA kurpė reglamentą ar ne...Tiesiai šviesiai be kampų...
vika
| 07/19 17:28 Atsakyti
Visi pasirasys, bet nori kuo geresniu salygu.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas