„Red Bull“ pristatė „aerodinaminį skydą“ (22)

„Red Bull“ pristatė „aerodinaminį skydą“
logo 2016 Balandžio 29 d. 00:04, Red Bull/Getty Images
Red Bull“ Sočyje (Rusija) pristatė savo sukurtą kokpito apsaugos koncepciją, kurią vadina „aerodinaminiu skydu“. Šią koncepciją ekipa išbandys penktadienį Rusijoje vyksiančių F-1 laisvųjų treniruočių metu.
Komanda savo kokpito apsaugos sistemą pristatė savo garaže. Pristatymo metu ekipos pilotas Danielis Ricciardo pademonstravo, kad naudojant šią sistemą sportininkas be didesnių problemų gali įlipti ir išlipti iš bolido. Būtent D. Ricciardo trasoje išmėgins bolidą su „aerodinaminiu skydu“.
„Pirmųjų treniruočių metu su šia sistema įveiksiu apšilimo ratą. Neabejoju, kad važiavimų pradžioje tai susilauks daug dėmesio“, – sakė D. Ricciardo.
[picture id=74268]
Felipe Massa, kuris 2009 m. Vengrijos GP metu patyrė sunkią galvos traumą , teigė esąs patenkintas, jog „Formulėje-1“ bus išbandyta dar viena kokpito apsaugos sistema.
„Bus įdomu pamatyti, kaip ji atrodys. Džiugu, jog komandos stengiasi kažką daryti, siūlo naujas idėjas. Mums svarbiausia yra geriausią sprendimą, kurį galėtume tobulinti ateityje“, – kalbėjo brazilas.
[gallery id=1186 rand=rand]

Komentarai (22)
HnrS
| 04/29 18:37 Atsakyti
Tikrai gražiau už HelLnO.
Larensas
| 04/29 18:12 Atsakyti
tai dabar du metus diskutuos verta ar neverta prilipinti tą skydą.
Justinas Juodikis
| 04/29 16:40 Atsakyti
Yra oficialus Redbull video, kuriame parodytas bandymas F1 ratą į "aerodinaminį skydą" paleidžiant 225 km/h greičiu. Lengvai atlaiko tokį smūgį.
Sajan Button
| 04/29 15:05 Atsakyti
To>liksime mačiau video šendi kaip tik, testa dare su ratu, atlaike rato smugi.
Shmyga
| 04/29 12:34 Atsakyti
dnks> Bianchi situacija visai kitokia... ten greitis ir staigus sustojimas viska nuleme...
Larensas
| 04/29 12:05 Atsakyti
pavojus f1 yra reikalingas, bet tai neturi būti skraidantys varžtai, galintys išmušti akį. šitas daiktas nieko negadina, atrodo labai gerai, kai pakeitė sparnų plotį ir aukštį, bolidų išvaizda žiauriai pabaisėjo, o čia nė kiek, mano požiūriu. skraidančių ratų smūgio teoriškai jam ir neturėtų reikėti atlaikyti, nes teoriškai ratai nebegali skraidyti, kam ir yra pririšti, bet gali reikėti papildomo sustojimo boksuose stiklo nuvalymui.
Rimvydas Rozenas
| 04/29 10:49 Atsakyti
o redbuliai cia tikriausia dar ir aero islaus biski :)
AiJo
| 04/29 09:56 Atsakyti
Totali nesamone.. idomu kaip jie ta stikla nusivalys, kai nuo visokiu padangu atplaisu ir visokio brudo apsines.. :) gal valytuva dar imontuks.. :)))
dnks
| 04/29 09:42 Atsakyti
priekis kazkoks atkeres :) o realiai klausimas kaip atlaikys smugius, pvz bianchi i traktoriu kazin ar padetu..
fsc
| 04/29 09:41 Atsakyti
Tai ir salmas nebereikalingas is principo, gales pilotai su akinukais nuo saules vazinetis. O akiniu gamintojai laukia nesulaukia tokio sprendimo priemimo :)
×

TOP naujienos