„Red Bull“: „Renault“ varikliai vadinsis „TAG Heuer“ (23)

„Red Bull“: „Renault“ varikliai vadinsis „TAG Heuer“
logo 2015 Gruodžio 04 d. 17:49, Red Bull
Red Bull“ komanda patvirtino, kad jie 2016 metų sezone naudos „Renault“ jėgos agregatus su „TAG Heuer“ prekiniu ženklu, o jų komandos bolidai kitąmet vadinsis „Red Bull Racing-TAG Heuer RB12“.
„Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris: „TAG Heuer“ ir „Red Bull“ yra du puikūs prekiniai ženklai, kurių aistra yra lentyniavimas ir inovatyvus požiūris, o tai demonstruoja mūsų partnerystės unikalumą. „TAG Heuer“ „Formulės-1“ čempionate buvo daugelį metų ir mes džiaugiamės, kad jie toliau panoro asocijuotis su mūsų sportu ir susivienyti su mumis. Mūsų bendras siekis siekti kuo daugiau inovacijų yra vienas iš įdomiausių visoje „Formulės-1“ istorijoje.
Be to, mes labiau džiaugiamės, kad „Renault“ kompanija patvirtino savo ilgamečius įsipareigojimus su „Formule-1“ ir aš noriu padėkoti jiems už indėlį į mūsų komandos vystymąsi nuo 2007 metų. Jų techninė partnerystė su „Ilmor“ teikia labai daug vilčių ir mes su nekantrumu laukiame 2016 metų sezono“.
„TAG Heuer“ vykdomasis direktorius Jeanas Claude Biveris: „Formulės-1“ lenktynės užima labai svarbią vietą mūsų kompanijos genuose, o „Red Bull“ yra jauna, ryški ir dinamiška komanda, puikiai dirbanti ir marketingo srityje. Šis bendradarbiavimas „TAG Heuer“ atneš dar didesnį žinomumą ir leis mūsų įmonę padaryti dar labiau inovatyvia“.
Tuo tarpu „Red Bull“ konsultantas Helmutas Marko patvirtino, kad ši sutartis galios tik 2016 metais: „Nuo 2017 metų mes norėsime gauti alternatyvius variklius, jei tokie bus įtvirtinti arba vėl pasiliksime prie „Renault“ jėgainių, jei jos, bendradarbiaujant su „Ilmor“, kitąmet pasirodys ęsą labai konkurencingos“.

Komentarai (23)
Misiulis
| 12/06 11:58 Atsakyti
:( Žodžiu atkalbėjai
Sub7
| 12/06 06:01 Atsakyti
misiuli> mano ziniom tas galioja tik Carrera serijos laikrodziam, taip kad sekmes pasikeist ta Connected i mechanine carrera, gautum dar tokia pacia suma sumoket keisdamas :)
Sajan Button
| 12/05 17:52 Atsakyti
Tag kodel ne Dacia?:D
Misiulis
| 12/05 16:06 Atsakyti
Sub7> Nesidomiu labai daug laikrodžiais, bet kiek apie šį connected skaičiau - tai užkabino, plius sako, kad bet kada per du metus nuo connected nusipirkimo bus galima pasikeisti jį į tokios pat vertės mechaninį laikrodį.
Klepsidra
| 12/05 12:40 Atsakyti
laukiau TAG-Heuer Connected, nes pute gandus apie mechanini laikrodi su smart watch galimybemis. Kaip gerai auksciau parasyta, gavosi Moto360 su titaniniu korpusu ir keliu doleriu vertes gumine apyranke kaip Apple Watch sport... Is dideliu gandu panasiai ir su Red Bull tikriaus gausis
Sub7
| 12/05 02:16 Atsakyti
hacpatb> tie seimos verslai tampa ne kokybes, o overly-snobiskumo simboliu. Pabandyk devet Hublota arba kita moderniau atrodanti laikrodi (ta pati TAG Heuer Grand Carrera) visokiu Pateku ir A Lange & Sohne wankeriu saskrydyje - busi kepurem apmetytas. TAG dabar valdomas LMVH del tokio piliecio vardu Jean Claude Biver, kuris turi ta talenta paimt bet kuri branda ir padaryt jo produktus 3x brangesnius. Duotu jam kas lietuviu valdoma Vostok, ir tie kainuotu ne 500, o 2000 EUR.
Hacpatb
| 12/05 00:39 Atsakyti
Manau šveicarų laikrodžių gamintojai, kurių šeimos verslas eina iš kartos į kartą, neleižia sau pardavinėti pigaus kiniško produkto už konkurencingą kainą su savo brendingu. Kad liečia IT, visada gerbiau Sony kompaniją, kuri padarė daug išradimų, bet kai tik pasipila kinietiški/korėjietiški bet kaip pagaminti analogai, norint išlaikyti konkurencingumą patys šlamšto negamina, o stabdo to produkto gamybą.
Hacpatb
| 12/05 00:23 Atsakyti
Tiesa pasakius nelabai ką apie laikrodžius pasakyti galiu, bet pats faktas kad TAG Heuer brendą valdo prabangios kosmetikos ir šnapso marketingo kompanija, rodo kad ten vargu ar ką gero rasi. Kaip koks HP, kol buvo gamintojas, tai buvo kokybė, kai tapo marketingo kompanija, tapo nebevartotinu produktu. Negali sakyti, kad viskas ten blogai, bet tam tikros prekių gupės, ypač orientuotos į konkurencingą kainą, tapo žemiau kritikos.
Sub7
| 12/04 23:30 Atsakyti
misiuli> pirmyn, mokek 1500 USD uz Moto 360 su priklijuotu bezeliu is Formula 1 serijos :) As kalbejau apie mechaninius - automatiniai ETA movementai kaip ir dvigubai pigesniuose Tissotuose, isvaizda neapeliuojanti nei kiek - netgi Rolexai ar Omegos turi daugiau cosmetic appeal - ir kainuoja kaip naujas Omega Seamaster su pacios Omegos gamintu movement. Mano pointas buvo, kad tera ispustas burbulas su TAG ir tiek, jeigu domies laikrodziais zinai del ko taip yra (del kai kuriu zmoniu dirbusiu kompanijoj).
kralikas
| 12/04 22:57 Atsakyti
Tag Heuer=Timex=Tissot ?
Cia kaip dviratį su sportine masina lygint
×

TOP naujienos