„Red Bull“ sutinka atsisveikinti su C. Sainzu už didelę išpirką (13)

„Red Bull“ sutinka atsisveikinti su C. Sainzu už didelę išpirką
logo 2017 Liepos 17 d. 15:30, Getty Images / Red Bull Content Pool

Carloso Sainzo ir „Red Bull“ drama ir toliau tęsiasi.

Visiems puikiai žinoma, jog ispanas nebenori ir toliau būti „Toro Rosso“ ekipos narys ir pageidauja vietos „Red Bull“ bolide. Antraip, pilotas teigė, jog nori persikelti į kitą komandą.

Tuo tarpu komandos vadovas Christianas Horneris atskleidė, kad C. Sainzas turi galiojantį kontraktą ir jis niekur nevyksta. Tačiau dabar tas pats C. Horneris atskleidė, kad viskas yra kiek paprasčiau ir jei yra komanda, kuri nori C. Sainzo, jie turi visas galimybes jį įsigyti.

„Sainzas turi kontraktą su „Red Bull“ dar dvejiems metams. Mes jį vertiname, kaip vertingą dalyką, o vertingi dalykai turi tam tikrą vertę“, – kalbėjo C. Horneris.

„Todėl jei kuri nors komanda nori įsigyti jį, turi suprasti, jog kažkas, kas turi vertę, turi ir pridėtą kainą. Jei kas nors yra pasiryžę pateikti pasiūlymą – mes jį svarstysime. Bet tai turi būti didelė išpirka, nes mes daug investavome į Carlosą. Neatiduosime vertingo žmogaus taip lengvai“, – pridėjo „Red Bull“ vadovas.

Komentarai (13)


RBR
| 2017 Liepos 18 d. 10:55
sajanbutton> visi RedBull pilotai turi pasirase sutarti butent su RedBull sporto padaliniu ar kaip ten jis vadinasi. O tik po to Marko ir kiti nusprendzia kur vienas ar kitas pilotas lenktyniaus. Jiems taip daug patogiau nes bet kuriuo metu gali kelti is vienos komandos i kita kaip buvo su Kvyatu ir Verstappenu. ToroRosso neturi jokio balso pilotu pasirinkime. Todel ir su Kvyatu jei prates kontrakta tai bus RedBull sprendimas o ne TR.
Sajan Button
| 2017 Liepos 18 d. 02:50
„Sainzas turi kontraktą su „Red Bull“ dar dvejiems metams. Mes jį vertiname, kaip vertingą dalyką, o vertingi dalykai turi tam tikrą vertę“, – kalbėjo C. Horneris. Tai kad ne Redbul o Toro Rosso :D
nbaallstar
| 2017 Liepos 17 d. 20:56
Sainzas 29 taskai
Kvyatas 4 taskai.
Ir dar kažka skaičiau kad su Kvyatu nori pratęsti sutartį.
Kažkas pamiršo galvoti Toro Rosso
yulus
| 2017 Liepos 17 d. 20:37
jau geriau Robke vietoj Palmerio sodintu
Williams fanas
| 2017 Liepos 17 d. 17:21
LiesaVarškė
| 2017 Liepos 17 d. 15:57

Pamačiau "Wiliams fanas" komentarą ir Vietoje Renault parašiau Williams :(

Na pasitaiko :DD , Na realus variantas iš Reno pusės būt kuo greičiau daryt veiksmus ir keist ta Palmeri jau dabar
EičJey
| 2017 Liepos 17 d. 16:30
Jei ir toliau demonstruos tokį patį važiavimą Sainzas kaip visus šiuos metus, tai vietoj RedBull ir primokėčiau, kad jį kas tik pasiimtų :D
LiesaVarškė
| 2017 Liepos 17 d. 15:57
LiesaVarškė
| 2017 Liepos 17 d. 15:55

Kitur jau prieš kelias dienas rašė, kad ta komanda tai Williams, kuri jau sekančiame etape nori pakeisti Palmerį į Sainzą už kurį RedBull prašo 8 milijonų.

Pamačiau "Wiliams fanas" komentarą ir Vietoje Renault parašiau Williams :(

F-1.lt pulsas