„Red Bull“ technikos direktorius: A. Newey nedalyvauja kasdieniniuose procesuose (2)

„Red Bull“ technikos direktorius: A. Newey nedalyvauja kasdieniniuose procesuose
logo Sausio 04 d. 12:25, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Vieno garsiausių inžinierių per visą F1 istoriją Adriano Newey karjera po truputį artėja prie pabaigos. Tiesa, kol kas būtent šis specialistas yra įvardijamas kaip bene didžiausias „Red Bull“ pergalių architektas.

Nors čempionų komandos vadovas Christianas Horneris neseniai teigė, jog komanda nebėra priklausoma nuo A. Newey, kiek kitokią nuomonę šiuo klausimu turi „Red Bull“ technikos direktorius Pierre‘as Wache. Pasak jo, A. Newey pakeisti yra tiesiog neįmanoma.

„Jis nepakeičiamas. Pakeisti Adrianą yra tiesiog neįmanoma. Jis nedalyvauja mūsų kasdieniniuose procesuose. Jis procese daugiau dalyvauja iš šalies ir padeda mums įvairiais aspektais, tokiais kaip dizainas ir aerodinamika.

Reikia naudotis jo patirtimi, nes dabar jis mums turi mažiau laiko. Dabar jo užduotis nėra kurti visą automobilio koncepciją, tačiau jis savo žinias perduoda viename ar kitame aspekte, jis tarsi meta iššūkį viskam naujo. Tikrai galima sakyti, kad jis dirba kaip patarėjas ir manau, kad tai gerai, kadangi jis turi didesnę patirtį nei mes visi. Be to, jis turi žinių, kurių mes neturime, kadangi tam tikrų dalykų tiesiog nepatyrėme.

Jis yra labai protingas ir atviras žmogus. Daug pasiekę žmonės dažnai mano, kad jų idėja yra geriausia, o jis toks nėra. Jis tikrai labai atvirų minčių žmogus. Dabar jis dirba tarytum mūsų mentorius ir meta iššūkį mūsų atliekamam darbui“, - kalbėjo P. Wache.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
?
IP: 011a0c3 | 01/04 14:24 Atsakyti
+
Grybiena
IP: e003baa | 01/04 14:35 Atsakyti
Ok
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794