„Red Bull“ tikina, kad komanda yra vieninga (5)

„Red Bull“ tikina, kad komanda yra vieninga
logo Kovo 04 d. 19:45, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Istorija su „Hornerio byla“ toli gražu neužsibaigė ir nemažai komentarų jau buvo paskelbta. Pavyzdžiui, vakar buvęs „Formulės-1“ pilotas Ralfas Schumacheris kalbėjo, kad kaip ir visi serviso zonoje, stebėję įvykius, sakė: „Nervų karas tęsiasi – arba visiems šios istorijos dalyviams teks atsiprašyti, arba kai kam teks pasitraukti“.

Pokalbyje su „Daily Mail“ Josas Verstappenas atvirai pasiūlė Chrisianui Horneriui atsistatydinti, o į klausimą, ar tik ne jis yra pagrindinis Hornerio išėjimo šalininkas, triskart pasaulio čempino tėvas sakė: „Kam man tuo užsiiminėti, kai Maxas šioje komandoje pasiekia milžiniškos sėkmės. Tame nebūtų jokios prasmės“.

Red Bull“ komandos spaudos tarnyba pabandė paprieštarauti Verstappeno vyresniojo nuomonei: „Komanda neturi jokių problemų. Kolektyvas išsaugo vienybę ir mes esame visiškai susikoncentravę ties lenktynėmis“.

Tą patį kalbėjo ir pats C. Horneris, nors ir pripažino, kad sėkmingai jam pasibaigus vidiniam tyrimui, jis patytė naują ataką: „Man svarbiausia yra lenktynės. Ką rašo įvairūs žmonės, tai jų reikalas. Bet po visos šios istorijos mano pagrindine užduotimi yra pasiruošimas Saudo Arabijos GP etapui, kuris vyks jau šią savaitę.

Aš nesiruošiu komentuoti, kokie buvo kai kurių asmenų motyvai, kurie visu šituo užsiima. Aš visą dėmesį skiriu komandai, mano šeimai, mano žmonai ir lenktynėms. Mane palaiko puiki mano šeima, mūsų neįtikėtina komanda, visi jos darbuotojai, o mano darbas – tęsti pergalių seriją ir daryti viską, ką sugebu. Tegul apie mane kalba ekipos rezultatai trasoje“.

Kai kurie šaltiniai pranešė, kad po lenktynių Bahreine FIA prezidentas Mohammedas ben Sulayemas kreipėsi į Maxą Verstappeną su kvietimu viešai palaikyti C. Hornerį. Federacija taip pat pabrėžė, kad dėl tolimesnių veiksmų tarsis su „Formulės-1“ vadovybe. Taigi, tęsinio tikrai sulauksime“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
baltija
IP: 78f04b1 | 03/04 20:01 Atsakyti
Kodėl visa Power Train turi byrėti dėl vieno asmens asmeninių reikalų.

Važiuos stabiliai iki naujo reglamento 2026m.

Tada prasidės nauja F-1 istorija.
Lemma
IP: 909efe4 | 03/05 07:22 Atsakyti
Būtų faina, kad Josui užvažiuotų šlapiu skuduru.. - Maxas išeina į Mersus ir nieko ten neparodo. Horneris įdomiau RB, nei Maxas, nes jau pabodo jo pirmavimas, pažaidė ir užteks.
Lauris
IP: 6536dd7 | 03/04 21:17 Atsakyti
baltija
03/04 20:01

Kodėl visa Power Train turi byrėti dėl vieno asmens asmeninių reik... skaityti daugiau

Neprasidės, F-1 istorija jau tęsiasi dešimtmečius
Stebėtoja
IP: 92b099f | 03/05 22:31 Atsakyti
Ohh, Per amžius amžinuosius taip buvo, yra ir bus! Stebina Tik kad žmonėms vis dar neatsibosta tokios mirtinai neįdomios ir masinės neistorijos... Pareigas atlieka gerai, rezultatai ne šiaip geri, o geriausi, tai gal apskritai neturėtų būt tokio trgaus ir grįžtam prie Darbų! A?
Beje, O tos apskundusios buvo kokių pasisakymų? Viešai nors ką komentavo? Apskritai jos pavardė žinoma? (ir nesierzinkit kas domisi, man mat, tik dirbantys motorai įdomu..)
mrf
IP: a3332ff | 03/05 11:27 Atsakyti
Šiuo atveju RB, kuri tai tvirtina yra tas pats C.Horneris, kuris vadovauja komandai, kuriai dirba ir spaudos atstovas perrašantis tai, ką jis sako. Vienas liūdniausių šios istorijos epizodų man vis tik tapo jo pasirodymas su žmona susikibus už rankų. Taip, tokią akimirką, kai viešumoje pasirodo ilgai trukusio vairo sukimo į kairę įrodymai, antrosios pusės nuoširdžiai tave palaiko. Talk to my hand.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794