„Renault“ sutrikę dėl konkurentų pranašumo

„Renault“ sutrikę dėl konkurentų pranašumo
logo 2007 Balandžio 11 d. 06:57, Renault
„Renault“ komanda pripažino, kad jie niekaip neranda bolido lėtumo priežasčių, tačiau ekipos techninis direktorius Patas Symondsas mano, kad labiausiai prie to prisidėjo „Bridgestone“ padangos.
Ginanti čempiono titulą prancūzų komanda sezoną pradėjo labai prastai – per dvi lenktynes iškovoti tik 8 taškai. Ekipos pilotas Giancarlo Fisichella pripažino, kad jie stipriai atsilieka nuo lyderių ir vargu ar sugebės kovoti dėl čempionų titulo. Nors Malaizijos lenktynėse abu bolidai iškovojo taškus, bet P. Symondsas sakė, kad jiems trūksta greičio ir šio atsilikimo nuo lyderių priežasčių jis nežino.
„Liko dar daug neatsakytų klausimų ir mes turime eliminuoti neteisingus atsakymus, kol lyg Šeriokas Holmsas, turėsime likusias tik galimas mūsų lėtumo priežastis. Žinome, kad esame lėti greituose posūkiuose ir tai akivaizdu pažiūrėjus į sektorių laikus. Taip pat akivaizdu, kad mūsų greitis nepastovus, bet nuo to kenčia ir kitos komandos“, - sakė „Renault“ techninis direktorius.
„Suprantame, kad kažkas labai blogai, bet kol kas nežinome kas, nors kai kurias galimas priežastis atmetėme. Gali būti, kad platesnės „Bridgestone“ padangos turi įtakos aerodinamikai, bet tai žinosime tik kai rasime atsakymus į mus dominančius klausimus. Faktas tai, kad bolido aerodinamika suprastėjo uždėjus naująsias padangas ant praėjusių metų bolido. Anksčiau galėdavome padangas išbandyti vėjo tunelyje, bet dabar ši galimybė iš mūsų atimta“, - pakeitimais skundėsi P. Symondsas.
„Sumažinome šio pakeitimo įtaką kiek galėjome, bet neaišku ar tai nepaveikė mūsų greičio. Žiūriu į „Honda“ ir neatmetu galimybės, kad jie kenčia nuo tos pačios priežasties. Pernai po lenktynių Brazilijoje nuvykome į bandymus Jereze, Ispanijoje ir ten mūsų bolidas buvo greitesnis už „McLaren“, bet vos tik uždėjome „Bridgestone“ padangas, jie mus pradėjo lenkti“, - savo komandos bolidą su konkurentų lygino „Renault“ atstovas.
Jis atmetė spekuliacijas, kad pakeitimai, kuriuos komandą turėjo padaryti, kad bolidas praeitų naujus patikrinimus dėl judančio bolido dugno, galėjo turėti įtakos.
„Tiesą sakant, padaryti pakeitimai leido mūsų bolido dugnui dar arčiau priglusti prie trasos paviršiaus, todėl nuo to turėjome tik pagreitėti“, - sakė P. Symondsas.
Vargu ar komanda spės padaryti kokius nors žymius pakeitimus iki lenktynių Bahreine, kurios įvyks jau šį savaitgalį.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218