„Renault“ svarsto galimybę pateikti apeliaciją (19)

„Renault“ svarsto galimybę pateikti apeliaciją
logo Rugpjūčio 07 d. 22:01, Renault Sport

„Renault“ svarsto galimybę pateikti apeliaciją dėl Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) „Racing Point“ komandai skirtos baudos.

Minėtoji „Renault“ viso pateikė tris protestus, trejose lenktynėse iš eilės. Per tą laikotarpį „Racing Point“ komanda surinko 34 taškus. FIA nustačius, kad pastaroji nusižengė taisyklėms, iš jos buvo atimti 15 taškų, skirta 400 tūkst. eurų piniginė bauda ir du įspėjimai.

„Galiu jums patvirtinti, kad mes svarstome galimybę pateikti apeliaciją. Dažniausiai mes tam turime valandą, bet šiuo atveju, žinant sudėtingumą, mes turime 24 valandas ir dar 96 valandas tam patvirtinti arba apeliacijai atsiimti“, - kalbėjo „Renault“ vadovas Cyrilas Abiteboulas.

„Mes viską gerai apsvarstysime. Pranašumas įgytas ir jis niekur nedings viso sezono metu. Ir tai yra materialus pranašumas. Tiesiog pagalvokite apie tai, bet kuri komanda skirs 20 proc. aerodinamikai skirto laiko tam, kad patobulintų tas detales.“

C. Abiteboulas liko patenkintas tuo, jog „Racing Point“ buvo pripažinta pažeidusi taisykles.

„Mes esame patenkinti tuo faktu, jog FIA ir teisėjai nustatė, kad naudojant kai kurias iš tų detalių buvo nusižengta taisyklėms. Taip, buvo nusižengta sporto reglamentui, bet pažeidimas susijęs su techniniais dalykais.“


Komentarai (19)
Gatuzas
IP: e14858b | 08/08 17:29 Atsakyti
Tech
08/07 22:04

siaip tai turejo anuliuot uz visus etapus

Kaip ir buvo parasyta FIA negali komandos priversti pamirsti informacijos tad vienam etape atima taskus, o paskui toliau viskas jie jau tipo turi ta info ir jos neamirs tai tipo patys sukure. :)
maxpower
IP: b8041ef | 08/08 10:03 Atsakyti
Keistas sprendimas, kad už kai kurios etapus įspėjimas už kai kurios bauda taškais. Nors realiai pažeidimas tas pats
jv
IP: ad2a73d | 08/08 00:00 Atsakyti
Praktiskai apsimokejo kopijuot vistiek...
Tech
IP: c4754c7 | 08/07 22:04 Atsakyti
siaip tai turejo anuliuot uz visus etapus
×

TOP naujienos