Rusijos vyriausybės ministras Dmitrijus Kozakas nesutinka su planu, kad F-1 lenktynės Sočyje vyktų nakties metu. Praėjusiame sezone už Rusijos GP atsakingas Sergėjus Vorobjevas pasiūlė idėją, kad lenktynės galėtų tapti naktiniu renginiu dar prieš 2020-uosius metus.
Tiesa, tai pasiūlęs Vorobjevas atskleidė, kad yra laukiama pritarimo iš vyriausybės, nes tai reikalautų papildomo finansavimo. Kalbėdamas su Sočio žurnalistais Kozakas pasakė: „Kalbant apie lenktynes tamsiuoju paros metu, tai mes stebėjome lenktynes dieną per televizorių ekranus ir tai atrodė nuostabiai“, - kalbėjo Kozakas.
„Mes galime matyti nuostabų Olimpinį parką, gražų kraštovaizdį ir nematau jokių priežasčių kodėl turėtume lenktynes perkelti į naktį. Niekaip negalėtume pasiekti tokių pačių rezultatų tamsiuoju paros metu“, - pridėjo Kozakas.
F-1 lenktynės Sočio trasoje vyks mažiausiai iki 2025-ų metų.