S. Domenicali: F-1 gali sugrįžti į Indianapolį (1)

S. Domenicali: F-1 gali sugrįžti į Indianapolį
logo Vasario 18 d. 21:20, IndyCar

F-1 neatsisako planų artimiausioje ateityje surengti daugiau nei vienas lenktynes JAV. Sporto vadovas Stefano Domenicali neatmeta galimybės, kad „Formulė-1“ gali sugrįžti į Indianapolį.

Minėtoje trasoje F-1 lenktynės buvo rengiamos nuo 2000 m. iki 2007 m. Daugelis prisimena 2005 metais įvykusias varžybas, kuriose startavo vos 6 bolidai.

Naujai pastatytoje Ostino trasoje F-1 lenktynės rengiamos nuo 2012 m. Bet F-1 atstovai ne kartą yra išreiškę norą JAV surengti daugiau nei vienas lenktynes per metus. Neatsisakoma planų surengti varžybas Majamyje. Realu, jog sportas gali sugrįžti ir į Indianapolį.

„Su Amerika dar ne viskas baigta. Labai tikiuosi, kad artimiausiu metu galėsime pasakyti daugiau. Bet be jokios abejonės, dabar mūsų dėmesys yra skirtas būtent Amerikai. Mūsų tikslas surengti ten dvejas lenktynes“, - sakė S. Domenicali.

„Dabar negaliu pasakyti, ar lenktynės Las Vegase būtų geriau ar blogiau. Dirbame šiuo klausimu. Taip pat svarstome galimybę sugrįžti į Indianapolį.“

Vidinė Indianapolio trasos konfigūracija buvo pakoreguota 2008 metais. Nepaisant visų pokyčių, trasa vis dar turi aukščiausią FIA įvertinimą, tad joje būtų galima rengti F-1 lenktynes.

Pernai Indianapolio trasą įsigijęs Rogeris Penske taip pat išreiškė viltį ateityje susigrąžinti F-1 lenktynes.

„Surengti F-1 lenktynes yra suinteresuotos abi pusės. Esame atviri tolimesniam dialogui. Laikas parodys ar pavyks pasiekti susitarimą, kuris tenkins abi puses“, - teigė IMS trasos atstovas spaudai.

Manoma, kad F-1 į Indianapolio trasą gali sugrįžti jau kitais metais.


Komentarai (1)
Zvejys
IP: f5d8a5e | 02/18 21:49 Atsakyti
Jau geriau Indianapolis nei Austinas. Tegu grizta :)
×

TOP naujienos