S. Domenicali: Konkordo sutartis šįkart neturės kažkokių kardinalių pakeitimų

S. Domenicali: Konkordo sutartis šįkart neturės kažkokių kardinalių pakeitimų
logo Kovo 20 d. 07:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

„Formulės-1“ generalinis direktorius (CEO) Stefano Domenicali sprendžia svarbius reikalus. 2026 metais keisis čempionato reglamentas komandoms, o 2025 metų pradžioje turi įsigalioti naują Konkordo sutartis.

Apie laukiamus sprendimus S. Domenicali kalbėjo pozityviai: „Mes tikimės artimiausiu metu susisiekti su komandomis dėl Konkordo sutarties.

Mūsų matymu, kuris yra panašus kaip ir komandų, yra tai, kad Konkordo sutarties šįkart neturės kažkokių kardinalių pakeitimų.

Mes artimiausiu metu viską pradėsime. Turėjome prioritetą tai sutvarkyti prieš sezoną pabaigą, kalbant apie reglamentus bei kitus reikalus, turime reikalų, ką reikėjo prieš tai išspręsti. Dabar artėjame prie tos akimirkos, kai prasidės ši diskusija.“

Konkordo sutartis yra tai, pagal ką yra nustatoma tvarka komandoms lenktynėse bei kaip pasidalijami televizijos bei priziniai pinigai. Šioje situacijoje prie derybų stalo sėda FIA, „Formulės-1“ vadyba bei čempionato komandos. Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621