S. Domenicali: skirtumai tarp komandų sumažės per kelerius metus

S. Domenicali: skirtumai tarp komandų sumažės per kelerius metus
logo 2022 Rugsėjo 22 d. 11:03, Red Bull Content Pool / Getty Images

Nepaisant to, jog šiemet dominuoja „Red Bull“ komanda, F-1 vadovas Stefano Domenicali mano, kad naujosios taisyklės padės sumažinti skirtumus tarp komandų, tačiau tam prireiks kelių metų.

Šiemet naudojami automobiliai buvo sukurti pagal visiškai naujas taisykles. Vis dar laikomasi pernai įsigaliojusių biudžeto lubų. O nuo šių metų buvo taip pat apribotas komandų darbas vėjo tuneliuose - kuo geresni ekipos rezultatai, tuo mažiau laiko ji gali praleisti vėjo tunelyje ir atvirkščiai.

Nepaisant visų apribojimų, čempionate pirmaujančios komandos turi didžiulę persvarą prieš likusias čempionato dalyves. O Maxas Verstappenas čempiono titulą gali užsitikrinti iki sezono pabaigos likus penkiems etapams.

S. Domenicali per daug situacijos nesureikšmina ir teigia, jog skirtumai tarp komandų sumažės, kai ekipos geriau perpras dabar galiojančias taisykles.

„Akivaizdu, kad esant tokiam skirtumui, koks dabar yra tarp pirmą ir antrą vietą užimančių sportininkų, tokio finalo, kokį matėme pernai, šiemet nepamatysime“, - kalbėjo S. Domenicali.

„Nepaisant dabartinės situacijos, bilietai į viskas likusias lenktynes jau yra išpirkti. Žvelgiant iš techninės pusės, svarbu išsiaiškinti, kaip tam tikri pajėgumo skirtumai galėtų būti sumažinti. Būtent tuo ir buvo paremtos dabartinės taisyklės.“

„Mes taip pat turime išsiaiškinti, kokią įtaką taisyklės turėjo automobilių pajėgumui, kiek visa tai susiję su patikimumu ir įvairių problemų sprendimu. Reikia atlikti ne vieną analizę, kad suprasti, kodėl turime tokį didelį skirtumą tarp lyderių ir likusių komandų.“

„Jeigu į viską pažvelgtume plačiau, pastebėtume, kad už lyderių vyksta atkaklesnė kova nei matydavome anksčiau. Tad norėčiau tai interpretuoti pozityviai. Tikiu, kad per artimiausius kelis metus, dėl dabar galiojančių taisyklių, skirtumai tarp komandų dar labiau sumažės.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749