S. Domenicali tikisi kitąmet atkaklesnės kovos (4)

S. Domenicali tikisi kitąmet atkaklesnės kovos
logo 2022 Lapkričio 05 d. 13:34, Red Bull Content Pool / Getty Images

F-1 vadovas Stefano Domencali mano, kad varžovai šiemet neišnaudojo visų galimybių rimčiau pasipriešinti „Red Bull“, bet tikisi kitais metais pamatyti atkaklesnę kovą dėl čempionų titulų.

Jei pernai čempionas paaiškėjo tik finalinių lenktynių pabaigoje, tai šiemet Maxas Verstappenas antrąjį čempiono titulą užsitikrino iki sezono pabaigos likus keturiems etapams.

„Šiemet Maxas Verstappenas ir „Red Bull“ puikiai atliko savo darbą. Galbūt kita komanda neišnaudojo visų pasitaikiusių galimybių“, - sakė S. Domenicali.

„Bet tai, ką šiemet pamatėme trasoje, atkaklią, ratas į ratą kovą, būtent tai ir norėjome matyti. Tad esu visiškai tikras, kad kitais metais atkakli kova tęsis iki pat sezono pabaigos.“

Anot italo, nors čempionai jau aiškūs, likusiose lenktynėse vis dar vyks atkakli kova dėl kitų pozicijų čempionate.

„Paskutinėse lenktynėse, žvelgiant iš sportinės pusės, dalis kovų dar sulauks nemažai dėmesio. Čempionate vis dar vyksta kovos dėl pozicijų, kurios žvelgiant iš komandų pusės, yra labai svarbios. Jeigu pavyks iškovoti aukštesnę poziciją, jos gaus daugiau pinigų. Tad manau, kad paskutinės lenktynės Brazilijoje ir Abu Dabyje sulauks nemažo susidomėjimo. Nematau tame problemos.“

„Nors čempionai šiemet paaiškėjo gana anksti, nematome tame jokios rizikos. Visų pirma dar turime dvi lenktynes, į kurias bilietai yra išpirkti, susidomėjimas toliau auga. Žinoma, dabar dėmesys bus nukreiptas kitur, nes kova vis dar vyksta dėl kitų pozicijų. Bet tai yra dalis šių lenktynių.“Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
N7
IP: 0e7ac63 | 11/05 23:11 Atsakyti
Praleido progą patylėt...atrodė protingesnis...dar massi galėtų grįžt metinių proga...
Omikrona
IP: 5733068 | 11/05 22:14 Atsakyti
Rasytojelis
11/05 15:50

Pagal tai kokia niekinę baudą fia paskyrė rb, domenicaliui ir fia t... skaityti daugiau

Jei tokios baudos niekines, tai turbut ir pilotam kirtusiem posuki reiktu stop/go 10s kalt, o gink dieve ismustu kai Russelas Sainza pirmam posukyje, tai licenzijos anuliavimas iskart turetu but? Jei kiuksai kazkokiam uzkampyje merdincioje firmoje, tai nereiskia kad aplinkui ekonomika stovi ar traukiasi...
Telemetrijus
IP: d2ef3eb | 11/05 17:02 Atsakyti
O kam čia laukti? Pasukioji kelis svertus ir pasidarai, kaip nori...
Rasytojelis
IP: f1fd483 | 11/05 15:50 Atsakyti
Pagal tai kokia niekinę baudą fia paskyrė rb, domenicaliui ir fia tinka rb dominavimas, nes susidomėjimas juk “auga”, panašiai kaip ir lt ekonomika auga ir auga.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas