S. Marchionne džiaugėsi „tikra“ „Ferrari“ pergale

S. Marchionne džiaugėsi „tikra“ „Ferrari“ pergale
logo 2017 Gegužės 29 d. 00:22, Ferrari

Ferrari“ prezidentas Sergio Marchionne liko itin patenkintas italų komandos Monake iškovota pergale.

S. Vettelis triumfavo sekmadienį vykusiose F-1 varžybose, o K. Raikkonenas finišo liniją kirto antras. „Ferrari“ komanda Monake paskutinį kartą pergalę šventė 2001 metais. Paskutinį kartą italų ekipos pilotai finišavo pirmose dvejose vietose - 2010 m. Vokietijos GP.

„Pagaliau įvyko tai, ko mes labai ilgai laukėme. Ši pergalė liks mūsų komandos istorijos dalimi“, - kalbėjo S. Marchionne.

„Monako trasoje mes ne tik iškovojome pergalę, bet ir finišavome pirmose dvejose vietose. Paskutinį kartą Monake tokį rezultatą pasiekėme, kai Michaelis Schumacheris įveikė Rubensą Barrichello.“

„Monake įvykusiose lenktynėse pamatėme tikrą „Scuderia“. Mano komplimentai ekipos pilotams. Komanda, kuri dirba trasoje ir Maranello mieste, „tifoziams“ padovanojo tai, ko jie nusipelnė.“


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas