S. Perezas apie gautas baudas: tai „pokštas“ (3)

S. Perezas apie gautas baudas: tai „pokštas“
logo 2023 Spalio 12 d. 10:30, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Daug kritikos paskutiniu metu susilaukiantis „Red Bull“ lenktynininkas Sergio Perezas Kataro GP susilaukė net trijų baudų už tai, jog kirto trasos ribas. Akivaizdu, jog meksikiečiui tai nepatiko, o tokią tvarką, jis pavadino „pokštu“.

„Man buvo tiesiog neįmanoma pamatyti linijų. Kita vertus, nors man įvertinti trasos ribas buvo sudėtinga, buvo vairuotojų, kurie sugebėjo tą padaryti. Taigi, aš greičiausiai neatlikau pakankamai gero darbo.

Tačiau taip pat manau, jog situaciją, kurią turime su trasos apribojimais yra paprasčiausias „pokštas“. Paskutinę minutę sugalvojame, kaip spręsti problemą, o tuomet pradedama dalinti baudas“, - kritiškai kalbėjo meksikietis.

Primename, jog S. Perezas vis dar išlaiko antrą poziciją asmeninėje įskaitoje. „Red Bull“ komanda tikisi, jog šią vietą lenktynininkas sugebės išsaugoti iki sezono pabaigos.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Johhnie
IP: 272d435 | 10/12 12:18 Atsakyti
Klounų klounas,vargselis,jam buvo neįmanoma pamatyti linijų? Tai gal paduska tegu pasideda po sėdynė,nu čia yra komedija,geriau pasakytų kad net psichologas nebepadeda ir nebežino ką daryti likusius etapus ,tikiuosi kad neliks 2 vietoi nes visiškai nevertas,tik sekasi dar kad kortos kitiem blogai sukrenta,su tokiu bolidu ir tokia savo forma užimti 2 vietą va čia tai būtų tikras pokštas 😄
Rokas1
IP: ee040a3 | 10/12 13:39 Atsakyti
Kažkurioj kitoj temoj rašiau jau, kad anksčiau šitos problemos nebuvo ne dėl to, kad trasos buvo kitokios, o tiesiog dėl to, kad visiem buvo dzin. Pavyzdys 2003 Austrijos GP, kurio metu buvo lygiai 0 baudų už trasos kritimą ir niekam tai nekliuvo. Įdomu, kaip F1 iš nieko padaro problemas ir vėliau deda milžiniškas pastangas ir pajėgas, kad tą problemą išspręstų.

https://www.youtube.com/watch?v=DnwJBzqvc4w&ab_channel=PavelCZ
RBR
IP: 4a3a9d2 | 10/12 13:28 Atsakyti
Johhnie
10/12 12:18

Klounų klounas,vargselis,jam buvo neįmanoma pamatyti linijų? Tai ga... skaityti daugiau

Perezas taip ir ivardino, kad jo sedesena bolide yra siek tiek zemesne. Todel linijas dar kirto ir del to, kad nelabai mate ju tiksliai. Bet aplamai koks jis bebutu lenktynininkas, liniju kirtimai yra farsas kazkoks. Tai ivardijo ir FIA prezidentas, duodamas aiskiai suprasti, kad jei nebus si problema isspresta Katare ir Austrijoje, etapu gali buti atsisakyta.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Kęstutis Šimkus 263
2. mantioras 250
3. skripas 249
4. Giriby 243
5. bbd-336 237