S. Perezas apie savo pasirodymą Suzukoje: katastrofa (3)

S. Perezas apie savo pasirodymą Suzukoje: katastrofa
logo Rugsėjo 24 d. 19:38, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Japonijos GP Maxo Verstappeno iškovota pergalė atnešÄ— „Red Bull“ šeštąjį F1 čempiono titulą. Nors organizacijai savaitgalis ir yra pažymėtas triumfu, kitam „Red Bull“ lenktynininkui Sergio Perezui viskas susiklostė, švelniai tariant, nesėkmingai.

Meksikietis ne tik nebaigė lenktynių, bet ir neišvengė nuobaudų, o dėl savo sukelto incidento po lenktynių turėjo atsiprašyti „Haas“ piloto Kevino Magnusseno. Pats S. Perezas, komentuodamas savaitgalį Suzukoje, teigė, jog tai buvo tiesiog katastrofa, tuo tarpu problemos jį aplankė nuo pat lenktynių pradžios.

„Atvirai sakant, pasirodymas šÄ¯ savaitgalį yra katastrofa. Asmeniškai turėjau labai blogą startą, kai neturėjau jokios automobilio traukos. Aš buvau tarytum keleivis važiuojantis į pirmąjį posÅ«kį iš vienos pusės turėdamas Sainzą, o iš kitos Hamiltoną“, - sakė S. Perezas.

„Kalbant apie incidentą su Kevinu, nutiko taip, jog man buvo sunku sekti jį dideliu greičiu, todėl manevrą turėjau atlikti važiuodamas lėtai. Pripažįstu, jog tai tikrai buvo mano klaida ir atsiprašau Kevino“, - kalbėjo antrąją vietą asmeninėje įskaitoje užimantis „Red Bull“ atstovas.

Šiose lenktynėse S. Perezui buvo skirti keturi baudos taškai.Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
4Ratai
IP: 59ff80c | 09/25 07:21 Atsakyti
Buvo tiesos senio argumentuose?
Klepsidra
IP: 982b8a5 | 09/25 11:42 Atsakyti
"What's Wrong with Sergio Perez's Driving Style?" - Scott Mansell idejo gera video apie Perezo problemas. Linko nededu, nes maumai istrins posta
egis013
IP: d95347c | 09/25 09:16 Atsakyti
šio sezono pasirodymas - katastrofa. koks nr2 yra perpuse mažiau taškų surinkęs už nr.1 ?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749