S. Perezas įvardijo pagrindinį kito sezono prioritetą (1)

S. Perezas įvardijo pagrindinį kito sezono prioritetą
logo 2023 Gruodžio 08 d. 14:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Daugiau nei pusę praėjusio sezono buvo kalbama, jog Sergio Perezo dienos „Red Bull“ ekipoje žiemą bus suskaičiuotos. Visgi, meksikietis liks komandoje, o kitame sezone tikisi rodyti kur kas nuoseklesnius rezultatus.

„Noriu šioje komandoje pasiekti nuoseklumą. Šiais metais man pritrūko pažangos. Metus pradėjau tikrai gerai, lygiai taip pat kaip ir Maxas. Tačiau vėliau tiesiog nesugebėjau patobulėti. Kartais net grįždavau atgal. Taigi, mano pagrindinis prioritetas yra nuoseklūs rezultatai, tik tuomet mes galėsime progresuoti.

Barselonoje pajaučiau, kad automobilis yra atnaujintas. Turėjau daug daugiau galvoti apie tai, kaip vairuoju. Apie tai buvau priverstas galvoti kur kas daugiau, nei anksčiau. Tai buvo tam tikras sezono lūžis.

Kaip sakiau, metus pradėjome tikrai stipriai. Pirmos penkios ar šešios lenktynės buvo puikios, bet tada nesugebėjome progresuoti į viršų kartu su automobiliu. Tai yra būtent tai, ko man šiemet pritrūko, todėl kitąmet tai reikės ištaisyti.

Šių metų problemos mane daug ko išmokė. Dabar žinau kokia kryptimi turiu eiti, kai kils problemų. Todėl esu tikras, jog ši patirtis kitame sezone man išeis į naudą ir aš grįšiu stipresnis.

Žiemą daug dirbsime su inžinieriais, kad tinkamai pasiruoštume kitiems metams. Skirsime daug dėmesio, kad tobulėjimo procesas vyktų viso sezono metu. Juk akivaizdu, kad jei metai būtų nuoseklesni, tuomet mūsų sezonas būtų buvęs kur kas geresnis“, - kalbėjo S. Perezas.  Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
deed
IP: 0c31a62 | 12/08 22:47 Atsakyti
Kaip cia skaiciau viena puiku komenrata, kuris skambejo mazdaug taip: visi zino kad Newey yra superinis auto dizaineris, bet sugebeti sukonstruoti taip redbuli kad jis tiktu tik Maxui o kiti net nesugebetu ja vaziuoti cia tai jau yra kazkas kosminio :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0