S. Perezas: norint būti „Red Bull“, turi būti stiprus psichologiškai (1)

S. Perezas: norint būti „Red Bull“, turi būti stiprus psichologiškai
logo 2023 Gruodžio 05 d. 11:01, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Red Bull“ pilotas Sergio Perezas turėjo labai sudėtingą ir permainingą sezoną. Dėl šios priežasties meksikietis buvo papuolęs ir į psichologinę duobę. Visgi, kaip sako pats sportininkas, iš blogų dienų jis išmoko daug teigiamų dalykų.

„Kataras praėjusiame sezone buvo blogiausias savaitgalis kokį tik prisimenu. Tikriausiai blogiausias mano savaitgalis šiame sporte. Tai buvo savaitgalis po kurio susimąsčiau – negi aš tikrai toks blogas? Greičiausiai kažkas vyksta.

Tokioje atmosferoje pritrūksta laiko išgyventi visas emocijas. Jaučiau, kad būtina skirti šiek tiek laiko, kad suprastume, kokia kryptimi turime dirbti toliau. Akivaizdu, kad automobilio nustatymuose buvo trūkumų, su kuriais gyvenome savaitgalį iš savaitgalio, o to išspręsti mums tiesiog nepavyko.

Tačiau, kai galiausiai mums pavyko susigaudyti, supratome daug dalykų ir bandėme tai kompensuoti. Įsitikinome, jog tikrai ne viską darėme teisingai. Tai buvo geras dalykas. Žinoma, blogai, kad automobilis ne visuomet veikė kaip norėjome, tačiau kai išsiaiškinome situaciją, tai sustiprino komandą.

Pasitraukti po šio sezono būtų lengviausias kelias, nes kartais viskas atrodė tikrai nežmoniškai sunku. Visgi, aš nesu iš tų, kurie šiame karjeros etape lengvai pasiduotų ir taip baigtų karjerą. Tai nėra dalykas apie kurį kada nors svarsčiau.

Suvokiu man tenkančią atsakomybę ir nesu tas, kuris dėl to kaltins aplinkinius. Galų gale aš prisiėmiau atsakomybę ir aš pats atsakingas už tai, kad situacija pasikeistų.

Kalbant atvirai, niekada negalvojau apie tai, kad mane galėtų pakeisti Ricciardo. Aš buvau orientuotas tiesiog į tai, jog mėgaučiausi savaitgaliais.

Sezonas buvo sudėtingas, bet aš supratau, kad norint būti „Red Bull“, turi būti labai stiprus psichologiškai. Ir šioje vietoje aš save sustiprinau. Iš blogų dienų išmokstama labai daug, daug daugiau, nei iš gerų dienų.

Suprantu, kad žmonės atsimins tik tai, kur finišavai Abu Dabyje, bet aš prisimenu visą sezoną ir jo eigą. Žinau, kad šiame sezone daug išmokau. Sezoną baigėme stipresni nei buvome, o blogos dienos taip pat daug ko išmokė“, - kalbėjo S. Perezas.  Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Susimk
IP: 319755f | 12/06 05:22 Atsakyti
Kas tiesa tas tai tiesa pabires perezas tai jau tikrai vien bandymas laimeti meksikos lenktyves pirmam posukyje.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Kęstutis Šimkus 263
2. mantioras 250
3. skripas 249
4. Giriby 243
5. bbd-336 237